Пропозиція дня

Шукаєте Опалювальні котли на альтернативних джерелах енергії?

Будьте впевнені - Ви їх вже знайшли. Опалювальні котли та системи опалення на альтернативних джерелах енергії які пропонує наш інтернет магазин - це гарантія чудової якості, економічності та адекватної ціни, надійні і відомі у всьому світі бренди, професійний підхід до проектування та встановлення інтелектуальних систем опалення у Вас вдома або на підприємстві.
На сьогоднішній день наша компанія пропонує більше 50 видів опалювальних котлів і інтелектуальні системи опалення на альтернативних джерелах енергії. Якісні і економічні опалювальні котли, істотно допомагають знизити витрати на енергоресурси, а також протягом усього періоду роботи системи опалення отримувати задоволення від комфортної і теплої атмосфери вашого будинку.

Альтернативні джерела енергії.

Альтернативні джерела енергії, безсумнівно, на сьогодні найпопулярніші і перспективні в порівнянні з класичним опалювальним устаткуванням, що працє на природному газі. Газові котли поступово йдуть з нашого життя як застаріле обладнання минулого сторічча. Енергія сонця, вітру, біомаси (поновлювані джерела енергії) - Це майбутнє опалювальних систем. Сонячні колектори, твердопаливні котли, теплові насоси та багато супутнього обладнання проводиться сьогодні по інноваційним, економним технологіям. Кожна модель котлів опалення представлена ​​в нашому інтернет магазині відрізняється високою якістю, комфортом в експлуатації, надійністю і високою безпекою. Всі опалювальні котли на альтернативних джерелах енергії рекомендовані з урахуванням параметрів і стандартів українських систем опалення, а також мають сертифікати відповідності для використання на території України.

Опалювальні котли на біомасі

Незважаючи на безліч варіантів, представлених на ринку, великою популярністю користуються інтелектуальні системи опалення на основі твердопаливних котлів.
Твердопаливні котли мають масу переваг перед іншими видами опалювальних котлів. Це простота в роботі і сервісі, надійність конструкції. Але головне, що в якості палива для такого котла можуть використовуватися біомаса або звичайні дрова - найдоступніший на сьогодні вид палива. Крім того, такі опалювальні котли можна топити вугіллям або паливними брикетами, а найбільш сучасні моделі повністю автоматизовані, для роботи на сипучому паливі - пелетах, зерні або вугіллі дрібних фракцій. Пелетний котел довгий час працює автономно в системі опалення, головне, щоб у нього був достатній запасі палива на кілька днів

Сонячні колектори

Сонячні колектори в наш час стали особливо популярні. Жодна інтелектуальна система опалення не обходиться без використання головного альтернативного джерела енергії - Сонця. Вони чудово допомагають людям економити кошти на обігріві своїх осель, а також дбають про наш комфорті в будь-який час дня. Сонце - невичерпне джерело тепла і електрики. Воно в змозі повністю забезпечити людство безкоштовною, екологічно чистою енергією ще, як мінімум, 4 мільярди років. Сонячні колектори (гідравлічні та фотоелектричні) надійно і дуже економно допоможуть Вам почувати себе комфортно вдома і на роботі
У нашому магазині ми пропонуємо Вам широкий асортимент різних опалювальних котлів, різноманітних інтелектуальних систем опалення працюють на альтернативних джерелах енергії. У нас є системи для роботи на біомасі, сонці, вітрі і багато іншого. Ми піклуємося про Вас завжди і скрізь!

Автор: Ivan Fedchenko