Vaillant - історія успіху

Vaillant - історія успіху

Исторія Vaillant, Vaillant ЛьвовФірма Vaillant заснована в 1874 р.Фірма Vaillant заснована інженером і підприємцем Йоханом Вайллантом в 1874 році в місті Ремшайд (Німеччина). Підприємство швидко розвивалося і незабаром перетворилося на компанію зі світовим ім'ям.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Перші виробничі потужності в Remscheid
Завод Vaillant
 
 
 
 
Vaillant історія бренду, Львів
 
 
 
Котли Vailant, Vailant львів

1894 р. – перший в світі газовий водонагрівач Gas-Badeofen ззакритим контуром
1905 р. – перший настінний водонагрівач відомий, в майбутньому у всьому світі, як «Geyzer»

Котел Vailant, Vailant Львів
1924 р. - Підлоговий газовий котел для опалення
1960 р. - Електричний проточний водонагрівач „Elektro-Geyser”

Котлы Vailant у Львові

1961 р. - Перший газовий настінний однофункциональный котел„Vaillant Cirko”
1967 р. - Перший газовий настінний двохфункціональний котел „Combi-Geyser VCW 20”

Історія фірмового знаку

З дня відкриття компанії Vaillant її засновник інженер і підприємець Йоханн Вайллант намагався знайти особливий і неповторний товарний знак. У пасхальну неділю 1899 року, перегортаючи журнал «Альті унд нойе Вельт», він несподівано наткнувся на цікавий малюнок: заєць вилупився з яйця, рум'яні гноми і звірятка зібралися навколо і дивляться на диво. А в XIX столітті в Германії починають випікати перших їстівних пасхальних зайців. За переказами він залишав в подарунок хорошим дітям гніздо з різноколірними яйцями. Захоплений Йоханн Вайллант вирішує придбати смішну картинку і права на неї. Так в звичайне пасхальне воскресіння почалася історія успіху торгової марки Vaillant. Починаючи з 1899 року, заєць в яйці прикрашає всю продукцію, каталоги і проспекти компанії. За більш ніж 130 років компанія Vaillant з маленької майстерні перетворилася на найбільший концерн по виробництву опалювальної техніки зі світовим ім'ям, а заєць в яйці став символом надійної і сильної марки.

Бренд Vaillant, купить Vaillant

Vaillant – інформація про фірму

Головний офіс в Remscheid
(Низовина Рур – Німеччина)

Завод Vaillant, Vaillant ЛьвівСьогодні Vaillant - один з найбільших європейських виробників опалювального і водонагрівального устаткування для роботи на газі, рідкому паливі і електроенергії. Для європейського споживача марка Vaillant вже давно є синонімом тепла. Устаткування Vaillant ідеально підходить як для нового будівництва, так і для модернізації старих опалювальних систем. Його можна встановлювати в приватних будинках, котеджах, використовувати для організації систем поквартирного опалення і так далі Вся техніка відповідає найвищим стандартам якості і пристосована до експлуатації в російських умовах. Широкий асортимент продукції дозволяє створювати системи опалення і гарячого водопостачання на будь-який смак.
 
 
Компанія Vaillant входить до складу компанії Vaillant Group, яка налічує 10.055 співробітників. Головний офіс компанії розташований в р. Ремшайд/германія.

Vaillant Group є провідним підприємством в опалювальній галузі в Європі і продає більше 2,7 млн. одиниць опалювальної техніки в рік з оборотом 1,99 млрд. євро. Ми займаємо сильні позиції в таких важливих сегментах, як настінні опалювальні апарати, підлогові котли, водонагрівачі, а також електроприлади. Також в наший програмі представлена опалювальна техніка на базі поновлюваних видів енергії.

По настінних опалювальних апаратах компанія Vaillant Group займає 27% ринку і із значним відривом є першою в Європі. Наш збут більше 1,5 млн. апаратів в цьому сегменті означає також, що ми є такими, що ведуть на ринку в цій області у всьому світі.

Ми продаємо опалювальну техніку в рамках глобальної мережі в Європі, Африці, США, Південній Америці і Азії, співробітничавши із зарубіжними партнерами, а також через 70 власних підрозділів. Крім того, ми маємо в своєму розпорядженні 14 виробничих центрів, 7 дослідницьких центрів і центри розвитку. Продукція Vaillant Group предствлена на ринку опалювальної техніки більш ніж в 100 країнах світу.Vaillant в Україні

На українському ринку продукція Vaillant представлена з 2000 року. З тих пір, завдяки своїй надійності, економічності і довгому терміну служби, вона користується успіхом і у українських споживачів. Техніка відповідає найвищим стандартам якості і ідеально пристосована до експлуатації в українських умовах.

Широкий асортимент продукції – настінні і підлогові газові опалювальні котли, опалювальні котли на рідкому паливі, проточні і ємкісні водонагрівачі, електроприлади і пристрої регулювання – задовольняють будь-яким побажанням клієнтів. Апарати Vaillant придатні як для нового будівництва, так і для модернізації опалювальних систем: для квартир, котеджів, невеликих будівель службового призначення, а також для організації систем поквартирного опалення житлових будівель.

Впродовж всього терміну експлуатації приладів фірми-партнери Vaillant по збуту і сервісу пропонують покупцям професійну підтримку на всіх рівнях до і після продажу, включаючи консультацію по вибору опалювального апарату, його установку, гарантійне і сервісне обслуговування. В даний час на території України діє власна сервісна служба Vaillant (Дніпропетровськ, Донецьк, Верб.-Франковск, Київ, Львів, Одеса, Тернопіль, Харків, Чернівці), а також більше 200 авторизованих сервісних центрів Vaillant, які пропонують послуги сервісу.

Також Vaillant не обійшов увагою і фахівців. Представництво Vaillant в Україні постійно організовує семінари для торгового персоналу, співробітників монтажних і проектних організацій, в ході яких учасники отримують знання з теорії і практики про всі актуальні моделі апаратів Vaillant, представлених на українському ринку, а також загальні відомості по сучасній теплотехніці. Програма семінарів складається з різних блоків, і учасникам надається можливість вибирати і відвідувати семінари по тих, що цікавлять їх темам.
Також ми пропонуємо цілодобову технічну підтримку по гарячій лінії Vaillant, по якій Ви у будь-який час зможете отримати кваліфіковану консультацію наший продукції. Крім того, Вашій увазі представлений розділ сайту «Для фахівців», де розміщена актуальна технічна інформація про Vaillant.
 

Додати коментар

Шановні гості! Для того, щоб залишити своє запитання або прокоментувати статтю Вам потрібно заповнити форму.Після перевірки адміністратором вона буде опублікована.


Захисний код
Оновити

Автор: Ivan Fedchenko