Історія розвитку компанії Wolf

wolf,котли wolf,вольфКомпанія Wolf – це фірма, що динамічно розвивається, здійснює комплексний підхід до розробки і виробництва кліматичного і опалювального устаткування, постійно розширює номенклатуру своїх виробів, з тим щоб найповніше задовольнити всі потреби людини в економічному і екологічно безпечному устаткуванні. Будучи членом Centrotec Sustainable AG, Brilon, компанія Wolf з гордістю озирається назад на більш ніж тридцятирічний стійкий розвиток. Інженерні системи WOLF знаходять застосування практично у всіх типах будівель і ситуацій. WOLF поставляє всесторонні рішення для комерційних і багатофункціональних будівель, нового будівництва і реконструкції, будівель промислового або спеціального призначення.

Фірма Wolf одна з провідних фірм Німеччини, Заснована в 1965 р. для випуску устаткування по сушці хмелю пивного, розташована на землях Баварії в містечку Майнбург. wolf, wolf львів, котли wolf

Завод Wolf в м. Майнбург (Баварія)

З цієї миті фірма Wolf веде розробку та виробництво устаткування для кліматичної техніки і опаленння.З 1970 Компанія Wolf увійшла до групи Salzgitter. У 1973 році Фірма Wolf відкрила виробництво систем кондиціонування повітря, а в 1975 почала виробництво вентиляційних систем.

У 1981 році Фірма приступила до випуску сталевих газових котлів Wolf різної потужності.
З 1984 роки ведеться розробка і випуск атмосферних газових котлів Wolf, секційних чавунних котлів Wolf, що працюють з вентиляторними газовими і дизельними пальниками.
У 1989 відбувається злиття групи Salzgitter з Preussag: Wolf стає підрозділом Preussag AG .
1994 Починає виробництво настінних газових котлів Wolf і стає одним з лідерів ринку в Германії. Настінні газові котли Wolf збільшили спектр продукції, і успіхом почали застосовуватися для опалення квартир і невеликих котеджів.

У 1996 році Компанія Wolf почала постачання сонячних систем; виробництво центральних установок Kg-gigant які були інтегровані в єдину систему із звичайними котельними установками.
1997 Компанія почала використовувати технологію конденсації - почато виробництво конденсаційних котлів Wolf, з умовним КПД 108-110 %. Паралельно успішно розвивається і напрям кондиціонування і вентиляції. Випускаються кондиціонери Wolf Kg/kgw, удостоєні вищого сертифікату Німецького Інституту Гарантій якості і сертифікації RAL, KG
З 1999 р. продовжується модернізація і випуск стелевих нагрівачів повітря, генераторів теплого повітря, що використовують як джерело тепла, газові і дизельні пальники. В області обробки повітря розроблені теплові повітряні завіси Wolf, димовитяжні вентилятори. Пріоритетною стає розробка і виробництво котельного устаткування Wolf, що відповідає всім вимогам енергозберігаючих технологій.

  • 2000 Виробництво тепловентиляторів Wolf Tlh/thl-d
  • 2001 Старт виробництва нової серії бойлерів Comfortline, твердопаливних котлів Wolf і тепловентиляторів Topwing TLHK
  • 2002 Wolf розширює асортимент продукції додаючи фотогальванічні системи, баки-накопичувачі, вентилятори димовидалення, теплові завіси і повітрянні установки з технологією охолоджування. Міняється назва на TUI: Wolf стає підрозділом Tour Operator Group
  • 2003 CGB газові конденсаційні котли Wolf, CGS газові конденсаційні центральні установки і Topone TOK масляні конденсатори були успішно запущені у виробництво. А також інші нові продукти, включаючи комерційні котли Mk-2, система управління Digipro для підвісних установок KG, побутових систем кондеціонування повітря
  • 2004 Новинки: сонячні колектора Topson F3, трубні колектора TRK, газові конденсаційні центральні бойлери, CGB з розширеним робочим діапазоном, опалювальні системи
  • 2005 Комерційні газові конденсаційні котли Wolf MGK, компактні повітрянні установки з системою рекуперації тепла, сонячні системи кондиціонування
  • 2006 Виробництво Масляних конденсаційних котлів CSK, система управління Wolf для бойлерів і газових конденсаційних пристроїв "WRS", KG Top
  • 2006 Wolf стає компанією Centrotec Sustainable AG, Brilon


Фірма Wolf перший виробник в Європі що зуміла об'єднати чотири основні напрями кліматичної техніки: центральне кондиціонування, вентиляційне устаткування, котельне устаткування, сонячну теплотехніку. Дуже важливо, що все устаткування проводиться однією компанією та на одному заводі. Це є величезною перевагою при комплексному проектуванні систем опалення, де всі компоненти можуть легко взаємодіяти один з одним для досягнення найкращого результату.

Компанія WOLF поставляє все з одних рук для своїх партнерів в Германії і по всьому світу. Це означає - одне місце спілкування для консультування, технічних рішень і сервісу: ясна перевага для всіх професіоналів в проектуванні і реалізації проектів.
Сьогодні на заводі в м. Майнбург працює близько 1250 співробітників і Wolf є найбільшим працедавцем в регіоні. Більше 1600 співробітників фірми успішно займаються розробкою, виробництвом, збутом, обслуговуванням устаткування того, що випускається фірмою Wolf. Відділи продажу і сервісні центри розташовані як в Германії так і в інших країнах. На території Німеччини розташовано 14 відділів продажу, 47 сервісних центрів по обслуговуванню. У 44 країнах розташовані відділи продажу і представництва фірми. Wolf має три дочірні компанії: у Польщі, Іспанії і Франції і представництво в Росії, з офісами в Москві і Санкт-Петербурзі. Wolf також має в своєму розпорядженні агентів з продажу і обслуговування в Китаї. Маючи стратегію по розвитку цих контактів, Wolf реалізує політику глобальної експансії.

З 2003 року Wolf працює в Єгипті, Тунісі, Лівії, Йорданії, Лівані і Сірії. Також відкритий офіс в Дубаї для роботи по всьому аравійському півострову.
У 2005 році експорт складав 28% від обороту заводу. Для збільшення частки експорту вже декілька років упроваджується успішна концепція ведення бізнесу в Германії та інші країни: Великобританію, Щвейцарію, Скандінавські країни, Чехію, Польщу, Францію, Нідерланди і Туреччину.

Устаткування WOLF легко вмонтовувати і просто експлуатувати, знижуючи обьем необхідних робіт і роблячи це ефективніше. Всі компоненти сумісні і можуть бути скомбіновані в єдину систему, знижуючи експлуатаційні та енерго витрати. Безпека і надійність абсолютно гарантіровані.

Продукція Wolf удостоєна багатьох нагород за дизайн. Висока якість, повний спектр продукції і систем, кваліфіковані співробітники, сервіс - все це дозволяє компанії успішно розвиватися на даний час.

Компания "Берлин Престижбуд" є офіційним представником компанії WOLF в західному регіоні України. У нас Ви можете замовити повный спектр продукції WOLF, а також виконання усіх необхідних монтажних робіт любої складності.

 

Додати коментар

Шановні гості! Для того, щоб залишити своє запитання або прокоментувати статтю Вам потрібно заповнити форму.Після перевірки адміністратором вона буде опублікована.


Захисний код
Оновити

Автор: Ivan Fedchenko