Сантехніка GROHE-чудова якість, дизайн, технології

Історія GROHE в десятиліттях. УСІ ТОВАРИ GROHE >>>


Запрошуємо Вас зробити крок в минуле і разом з нами поглянути на історію компанії GROHE. Фрідріх Гроэ заснував компанію GROHE у 1936 році. Відтоді пройшло більше семи десятиліть, упродовж яких ми придбали репутацію виробника сантехніки, чиє ім'я асоціюється з неперевершеною якістю, чудовим дизайном і вражаючими технологіями. Спираючись на свою історію, на знамениту команду дизайнерів і на зобов'язання перед покупцями, що витримує перевірку часом, компанія

GROHE_07
 • У 1936 року Фрідріх Гроэ (1904-1983) придбав фірму по виробництву латунних виробів Berkenhoff & Paschedag, засновану в 1911 році в німецькому місті Хемер. В ті часи ванни кімнати відрізнялися дуже скромними розмірами і були розкішшю, яку могли собі дозволити лише найзаможніші люди. Фирма Фрідріха Гроэ виробляла продукцію по німецьких стандартах і лише в 1938 році отримала своє перше експортне замовлення на сантехніку для ванної кімнати.

GROHE_09
 • 1948 У зв'язку з воєнним станом і картковою системою розподілу товарів на початку сорокових років, ванна кімната залишалася строго функціональним приміщенням для миття, і ні про яку розкіш і комфорт думати не доводилося. Проте з початком масового післявоєнного будівництва в 1948 році для сантехніки GROHE настав період зростання і процвітання, і тоді її вирішили перейменувати на честь власника: Friedrich Grohe Armaturenfabrik.

GROHE_17
 • 1956 В період післявоєнного підйому ванни кімнати придбавали усе більш важливу роль в будинку, але функціональність як і раніше панувала над дизайном. Завдяки впровадженню газових і електричних водонагрівачів в будинках з'явилася гаряча вода. У 1956 році компанія GROHE придбала компанію-виробника термостатів Carl Nester, яка надалі стала її дочірнім підприємством GROHE Thermostat GmbH.
 
 
 


GROHE_02
 • У 1960-і роки для ванних кімнат настала нова епоха, оскільки завдяки сприятливій економічній ситуації люди охоче йшли на експерименти з кольором і дизайном. Поширення одинважільних змішувачів grohe, що забезпечують швидке і надійне регулювання температури, поклало край різким коливанням температури води, з якими доводилося миритися багатьом сім'ям, і ванна кімната поступово ставала для людей місцем, де можна відпочити душею і тілом.
 
 
 
 
 
 
 
 
У цей період розвиток компанії GROHE вийшов на міжнародний рівень: перше дочірнє підприємство було відкрите в 1961 році у Франції, за ним - ще одне в 1965 році в Австрії, і третє в 1967 році в Італії. В1968 року Фрідріх Гроэ прийняв рішення про продаж 51-процентної долі в компанії американської компанії International Telephone & Telegraph (ITT), проте в 1984 році його спадкоємці викупили долю назад.
 
 

GROHE_03
 • У 1970 У епоху революції "дітей кольорів" був попит на яскраві і строкаті забарвлення сантехніки, великою популярністю користувалися червоні раковини, фіолетові, коричневі і темно-зелені відтінки сантехніки. Попиту на природні матеріали практично не існувало, приміром, килимки для ванної кімнати, в основному, виготовлялися з м'яких, пухнастих синтетичних волокон. У 1970-х роках компанія відкрила дочірні підприємства в США, Великобританії, Голландії і Бельгії, а асортимент GROHE продовжував розширюватися, поповнившись, зокрема, успішною серією ручних душей Relexa з витонченим, ергономічним дизайном.
 • Логотип GROHE в 1970-і

 
GROHE_04
 • У 1980 У цьому десятилітті сталася кардинальна зміна в уявленнях про облаштування ванних кімнат. Функціональність як і раніше була ключовим елементом, але дизайн набував усе більш важливого значення. Не дивлячись на те, що головними критеріями були комфорт і надійність, також з'явився попит на предмети елітної сантехніки, що викликають емоційний відгук і що відповідають індивідуальним перевагам і потребам покупців. Для компанії GROHE 1980-і роки стали періодом серйозних змін.


GROHE_12
 • У 1990-і роки велике значення стало надаватися раціональній витраті води у ваннах і туалетних кімнатах, що було особливе актуально для часто відвідуваних громадських і комерційних закладів. З розробкою змішувачів GROHE для раковин і душей з електронним управлінням раціональна витрата води стала в главу кута. Також намітилася тенденція розширення площі ванних кімнат, велике значення стало надаватися довговічності покриттів і простоті в прибиранні.
Протягом цього десятиліття GROHE стала відкритою акціонерною компанією під назвою Friedrich Grohe AG, що створило сприятливі умови для численного злиття і поглинань, серед яких, - придбання 50-процентної долі в компанії GROME Marketing Cyprus Ltd в 1993 році і злиття Grohe з групою Dal/Rost в 1994 році. У 1995 році була відкрита філія в Польщі, а в 1996 - дві нові фабрики GROHE, в Таїланді і Португалії. У 1997 році був відкритий новий Конструкторський центр GROHE. У дизайні ванних кімнат позначилися тенденції 21-го століття, що обожнює дизайн

 
 
 
 
GROHE_08

2000-і У наш час ванна кімната перетворилася на оазис приватних будинків і квартир, готелів і спа-центроів, стала місцем відпочинку і розслаблення, оснащеним устаткуванням з вишуканим, концептуальним дизайном і найвищими стандартами роботи.. ласкаво просимо у ванну кімнату 21-го століття. У 2000 році компанія GROHE перестала торгуватися на Франкфуртській фондовій біржі і була придбана консорціумом інвесторів. У 2001 році була випущена геніальна модель душу Freehander. У 2004 році компанію GROHE придбали і до цього дня залишаються її акціонерами TPG Partners IV, L.P і DLJ Merchant Banking.


У 2005 року представлена незмінно популярна відтоді технологія Rainshower®, удостоєна премій reddot і iF в області дизайну. У 2007 році компанія GROHE знову привертає до себе загальну увагу випуском нових колекцій сантехніки в мінімалистичному стилі - Allure, Lineare і Concetto, удостоєних численних премій, у тому числі reddot, IF і Good Design.


 

Наша продукція отримала визнання у своїй галузі завдяки поєднанню інноваційних технологій, чудового дизайну і видатної якості. За останні сімдесят років компанія GROHE була удостоєна безлічі престижних нагород.
GROHE_16
 

 

 

Ідеальний потік води. Завжди
Сантехніка GROHE гарантує Вам ідеальний потік води для неперевершеної насолоди при спілкуванні з водою.
 

 

 • Ідеальний потік води. Завжди. Гарантуємо. Змішувачі GROHE забезпечує чудова якість подачі води, щоб користувачі могли насолоджуватися нею.
 
 • Дізнайтеся і відчуйте різницю, відчуєте її на собі. Ванни GROHE перетворюють воду на джерело справжнього блаженства при прийнятті водних процедур.
 
 • Вимагайте досконалості. Компанія GROHE гордиться якістю і робочими характеристиками продукції, що випускається нею. Ми можемо з упевненістю стверджувати, що наша сантехніка, матеріали і виробничі процеси відповідають найвищим стандартам, що підтверджено випробуваннями на найсучаснішому рівні.
 

Додати коментар

Шановні гості! Для того, щоб залишити своє запитання або прокоментувати статтю Вам потрібно заповнити форму.Після перевірки адміністратором вона буде опублікована.


Захисний код
Оновити

Автор: Ivan Fedchenko