Газові котли BIASI. Історія розвитку

Перейти до товарів компанії BIASI >>>>


Італійська компанія Biasi, один з провідних світових виробників опалювального устаткування, була заснована в 1938 році Леопольдо Бязи у місті Верона. Biasi нестримно розвивається і завдяки постійним інженерним розробкам завойовує тверді позиції на ринку виробників теплотехніки. Свій успіх компанія закріпила у кінці 50-х років, запустивши лінію по виробництву радіаторів. Основою для цього став власний цех по відливанню чавуну.

У 1986 році Biasi додає до свого діапазону продуктів лінію по випуску навісних газових котлів в Парденоне, а також створює марку Savio для продуктів кондиціонування повітря. Завдяки цьому цикл виробництва компанії стає замкнутим і самодостатнім, що разом з дослідженнями і постійними інженерними ноу-хау у виробництві, робить Biasi лідером опалювальної індустрії Італії. Цей крок був тільки прелюдією до міжнародного завоювання ринку. Мрія Леопольдо Бязи утілилася в життя, передбачивши усі очікування творця.
Сьогодні Biasi Group об'єднує сім компаній: мережа спеціалізованих заводів і ливарних цехів. Офіси компанії Biasi распаложены в 40 країнах світу. Завдяки мережі професійних співробітників компанія пропонує найбільш сучасні технологічні рішення і сервіс, які дозволяють споживачам правильно вибрати і встановити опалювальне устаткування.

Гордість компанії - власний ливарний завод по відливанню чавуну Фондвер, який знаходиться у Вероні. Інвестиції в оснащення цеху, у момент його створення перевищили 2,8 млн євро, що дозволило укомплектувати його за останнім словом техніки. Це єдиний у своїй галузі завод з робототехнікою, яка повністю автоматизує виробництво і дозволяє випускати близько 22 тонн обробленого матеріалу в годину і 55 тис. тонн чавуну в рік. На двох автоматизованих лініях заводу виплавляють чавунні секції, а також алюмінієві радіатори. Інженери компанії BIASI розробили власну технологію виробництва пісочних форм для відливання чавунних секцій теплообмінників, які мінімізують витрату матеріалу на сполучні протоки. Безперервні капіталовкладення в розвиток технологій, устаткування і мотивацію персоналу дозволили створити ефективні теплообмінники високої надійності. Якість чавунного лиття Biasi визнана не лише кінцевими споживачами, але і експертами - сьогодні багато фірми-виробників котлів використовують у своїх виробах розроблені і вироблені Biasi теплообмінники, випускаючи продукцію під власними торговими марками. Завдяки цьому унікальному виробництву сьогодні BIASI входить в трійку видатних європейських лідерів чавунного лиття, виробників чавунних теплообмінників і радіаторів.
Газові настінні котли виробляються на заводі BSG в Порденоне. Сьогодні обсяг виробництва цього заводу перевищує 150 тис. газових котлів в рік. При зборці газових котлів BIASI використовує як власні, так і комплектуючі ряду відомих виробників, але при цьому, усі компонувальні рішення - оригінальні розробки конструкторів BIASI, а частина компонентів і схем - запатентовані компанією ноу-хау.
Сьогодні асортимент устаткування Biasi - різноплановий спектр опалювальної продукції, як для промислового, так і для побутового застосування.
Гамма настінних газових котлів, виробництва BIASI, дуже широка - діапазон можливих виконань охоплює практично увесь споживчий спектр. Це настінні і підлогові газові котли, одноконтурні і двоконтурні, з природною і примусовою тягою, представлені в широкому діапазоні потужностей і модифікацій. Концерн Biasi виробляє: газові котли навісні потужністю 24-32 кВт; газові підлогові котли з атмосферним і вентилятором пальником потужністю 18 - 185 кВт; конденсаційні газові котли потужністю 24 - 55 кВт; твердопаливні котли потужністю 25, 32 кВт; сталеві котли промислової серії 105 - 4000 кВт; бойлеры непрямого нагріву об'ємом 150-1000 л; алюмінієві, сталеві, чавунні радіатори; декоративні кам'яні радіатори і конвекторы; інноваційні опалювальні технології: системи сонячного обігріву і теплові насоси.
В 2008 році Biasi Group прийняла рішення про кардинальну зміну стратегічного курсу : з 2009 року концерн просуває своє устаткування під однойменною торговельною маркою Biasi. Внаслідок цього активно розширюється мережа представництв BIASI по всьому світу. Таким чином в 2009 році сукупний оборот Biasi Group склав 214 млн євро.
На заводах Biasi при випуску передових технологій опалювання проводиться суворий контроль якості, що гарантує високу якість готової продукції. Дотримання стандартів якості - пріоритет BIASI, тому строгий контроль забезпечений на кожному етапі виробництва.
На заводі Фондвер, де на двох виробничих лінях виробляють чавунні теплообмінники і радіатори, хімічний склад чавуну вимірюється перед змішуванням компонентів, щогодини в процесі розплаву, на пробних відливаннях і вибірково на готових секціях. Будь-яке відхилення від допустимих значень виявляється, а неякісна продукція вилучається з будь-якої стадії виробництва. Навіть у разі виявлення дефектів продукції у споживача, ідентифікується уся партія продукції і відгукується на переробку на виробництво. Готова продукція також проходить ретельну перевірку: як теплообмінники, так і радіатори випробовуються при критично допустимому тиску.
Окремо варто сказати про перевірку якості газових котлів. Адже газові котли, від надійності роботи яких залежить безпека людини, тому до їх якості пред'являються особливі вимоги. На підприємствах Biasi дотримується дуже суворий контроль якості виробництва, який здійснюють у декілька етапів. Перший етап - тестування комплектуючих. На попередньому складі виробів тестується вибірково або цілком уся партія тих, що поступають. Другий етап - перевірка зборки. За допомогою автоматизованих контрольних стендів на кожній операції зборки тестується герметичність і правильність усіх з'єднань. Якщо виявиться дефект (аж до мікровитоків газу) лінія блокується і не працює до тих пір, поки виявлена несправність не буде усунена. Фінальний етап - перевірка готових виробів. Газові котли вибірково тестуються в лабораторному центрі: піддаються випробуванням в різних температурних режимах, при підвищеному тиску, в режимі максимальної потужності.
Компанія Biasi співпрацює з провідними організаціями в області контролю якості, такими, як: ТUV, BUREAU VERITAS, ASME, GATEX. Усі виробничі процеси компанії Biasi сертифіковані за системою якості ISO 9001:2000. Газові котли Biasi повністю адаптовані для роботи в українських умовах експлуатації. Проведені випробування газових котлів, а також досвід їх експлуатації, підтверджує їх працездатність, надійність, ефективність стосовно умов роботи у вітчизняних системах. Газові котли Biasi сертифіковані в Україні, а також мають усі необхідні дозволи для застосування на території нашої країни.

Основна мета Biasi Group - створювати екологічно безпечні продукти для опалювання.
Таке прагнення продиктоване пошаною людини до довкілля під час втілення в життя рішень для комфортного життя. Ця місія - результат інстинктивної пошани до природи фахівців Biasi, які постійно шукають інструменти і прості методи, щоб створювати за допомогою технологій продукти енергозбереження для людей у всьому світі.
Газ, сонце і електрика - основні джерела для широкого діапазону чудових, інтелектуальних рішень, які забезпечують комфорт і зберігають енергію, які стали об'єктом досліджень технічних розробників компанії. Основні зусилля лабораторій Biasi Group спрямовані на відкриття нових методів і інструментів, які б дозволили економити ресурси планети, що вичерпуються.
Пошук оптимальної комбінації традиційної і альтернативної енергії - цілеспрямована стратегія по розширенню лінійки продукції і постійне оновлення зимових і літніх систем опалювання і кондиціонування повітря, яка сьогодні створює міжнародний імідж технологічно передового виробництва Biasi.

 

Додати коментар

Шановні гості! Для того, щоб залишити своє запитання або прокоментувати статтю Вам потрібно заповнити форму.Після перевірки адміністратором вона буде опублікована.


Захисний код
Оновити

Автор: Ivan Fedchenko