ІСТОРІЯ ЗАСНУВАННЯ MITSUBISHI ELECTRIC

Кондиціонери і Кліматична техніка Mitsubishi >>>

 

Ятаро Ивасаки

mitsubishi electric 00

Більше 125 років тому Ятаро Ивасаки орендував 3 пароплави і заснував компанію Tsukumo Shipping Co. Протягом декількох наступних років компанія успішно розвивалася, і в 1874 р. її назва змінилася на Mitsubishi Steamship Co. До цього часу флот налічував вже 30 судів.

У 1890 р. президент компанії Яносуке Ивасаки викупив у японського уряду покинуту ділянку площею 35 гектарів недалеко від імператорського палацу. В той момент ділянка обійшлася компанії в суму, еквівалентну зараз 1 мільярду доларів. Нині цей район Маруноучи є одним з найдорожчих і престижних в Токіо.

Всесвітньо відома торговельна марка Мицубиси виникла із злиття фамільних гербів засновників. Мицубиси в переведенні означає "три алмази" (Мицу-3, Биси-алмаз).

До кінця XIX і початку XX ст. у рамках холдингу Мицубиси з'явилися нові напрями, такі як Mitsubishi Shipbuilding Co. (судноверфі) Mitsubishi Internal Combustion Engine Co. (двигуни внутрішнього згорання) Mitsubishi Oil Co. (нафтовидобуток і переробка) і Mitsubishi Electric. Мицубиси перетворилася на величезну фірму, яка аж до закінчення Другої світової війни належала одній сім'ї.

Після закінчення війни в 1946 р. під тиском союзників компанія Мицубиси була реорганізована. Замість однієї Компанії з'явилося 44 незалежних фірми. Деякі з них мають у своїй назві слово "Мицубиси", наприклад, Мицубиси банк, Мицубиси Моторс і Mitsubishi Electric. До інших відносяться, наприклад, широко відомий Никон (виробник фототехніки) і Кирин (виробник пива). Оборот усіх цих компаній, якщо звести їх в єдиний баланс, складає 10% ВВП Японії.

Корпорація Mitsubishi Electric є основним виробником електронного і электротехнічного устаткування в сімействі Мицубиси. Продукція Mitsubishi Electric включає напівпровідники і індустріальну автоматику, космічні супутники і монітори, ліфти і системи навігації, генератори і системи кондиціонування, а також багато що інше.

Офіси і заводи Мицубиси Електрик розкидані по всьому світу.

Підприємства Mitsubishi Electric


Висока якість продукції і екологічно чисті технології Mitsubishi Electric


Nakatsugawa Works


Завод Mitsubishi Electric Nakatsugawa-КондиціонериЗавод Mitsubishi Electric Nakatsugawa Works (MELNAK) був побудований в 1943 році. Спочатку на ньому випускали військову продукцію. Зараз на заводі працює близько 1000 чоловік, і випускається різне вентиляційне устаткування. Завод має великий виставковий зал, в якому представлені майже усі зразки численної продукції, і наочно продемонстровані способи її застосування.

 


Shizuoka Works


Підприємство Mitsubishi Electric Shizuoka Works-кондиціонерПідприємство Mitsubishi Electric Shizuoka Works відкрилося в 1954 році. Перші вироби підприємства- це продукт розкоші того часу-побутові холодильники. В ті роки вартість холодильника в 6 разів перевищувала рівень середньої заробітної плати в Японії. Зараз побутові холодильники Mitsubishi Electric є одними з найдорожчих і високотехнологічних в Японії. Цехи для виробництва кліматичного устаткування з'явилися дещо пізніше, але з роками зайняли велику частину у виробничій програмі підприємства. Зараз на заводі виготовляють побутові кондиционери і напівпромислові системи кондиціонування повітря для японського і європейського ринків.


Air Conditioning & Refrigeration Systems Works


Завод Mitsubishi Electric Air Conditioning -бытовые кондиціонериЗавод Mitsubishi Electric Air Conditioning & Refrigeration Systems Works складається з двох підприємств, розташованих в містах Nagasaki і Wakayama. Wakayama Works виробляє мультизональные VRF -системи (зовнішні блоки і частина внутрішніх)а також холодильні машини (чіллери). Сильне враження справляє випробувальна лабораторія заводу, яка є величезним цехом з множиною потужних кліматичних камер. Цілодобово лабораторія виробляє різноманітні тести і випробування : перевірка нових моделей, тестування компонентів, а також контроль зносу систем в процесі прискорених випробувань робочого ресурсу.


Mitsubishi Electric Air Conditioning Systems Europe Ltd.


Завод Mitsubishi Electric Air Conditioning Systems Europe -бытовые кондиціонериЗавод Mitsubishi Electric Air Conditioning Systems Europe Ltd.-одне з наймолодших підприємств Mitsubishi Electric, був заснований в 1994 році в Шотландії в місті Лівінгстон. Підприємство виробляє затребувані на європейському ринку напівпромислові системи кондиціонування з внутрішніми блоками канального і касетного типу.

 

 


Mitsubishi Electric Consumer Products (Thailand) Co., Ltd.


Завод Mitsubishi Electric Consumer Products Thailand-кондиціонериЗавод Mitsubishi Electric Consumer Products (Thailand) Co., Ltd. розташований в Таїланді недалеко від Бангкока. Підприємство було засноване в 1989 році і зараз має один з най високотехнологічних складальних конвеєрів. Довгий час завод виробляв спліт-системи побутовій серії, досягнувши межі виробничої потужності в 1 мільйон систем в рік. Зараз потужність заводу збільшена за рахунок будівництва нового цеху, і з 2007 року завод почав виробляти значну частину напівпромислового ряду кондиціонерів Mitsubishi Electric.


Siam Compressor Industry Co., Ltd.


Завод компресорів Siam Compressor Industry-вентиляціяЗавод компресорів Siam Compressor Industry Co., Ltd. був заснований 25 травня 1990 року в Таїланді. Підприємство виробляє ротаційні і спіральні компресори Mitsubishi Electric, що користуються відмінною репутацією серед виробників кондиціонерів. Виробничі потужності дозволяють не лише забезпечувати завод кондиціонерів Mitsubishi Electric Consumer Products (Thailand) Co., Ltd., але і продавати компресори як самостійний продукт. Нерідко на кондиціонерах інших виробників можна побачити з гордістю розташований великий логотип Mitsubishi Electric і дрібний напис під ним "compressor inside". Окрім цього підприємства доомпрессоры для кондиціонерів виготовляють на заводах Wakayama Works (потужні спіральні компресори для VRF -систем і гвинтові компресори для чиллеров), а також Shizuoka Works (компресори для побутових кондиціонерів і холодильників).

 

Додати коментар

Шановні гості! Для того, щоб залишити своє запитання або прокоментувати статтю Вам потрібно заповнити форму.Після перевірки адміністратором вона буде опублікована.


Захисний код
Оновити

Автор: Ivan Fedchenko