Сантехника Grohe - обзор

Дивитися товари GROHE >>>

GROHE - законодавець сантехнічної моди у всьому світі. Причому, незважаючи на жорстку конкуренцію в секторі елітної сантехніки, компанією випускається сьогодні майже 10 відсотків устаткування для ванних кімнат і туалетів.

Своє ім'я компанія отримала на честь свого творця, німецького підприємця Фрідріха Гроэ, який заклав основи майбутньої сантехнічної імперії ще в 1936 році.Адміністративна будівля GROHE знаходиться в німецькому місті Хемер, а її представництва є в 15 найбільших державах світу. Всього на підприємствах ГРОЭ працюють понад 5000 чоловік, як в самій Німеччині, так і в інших країнах. Найбільші із зарубіжних виробничих майданчиків фірми знаходяться в Португалії, Таїланді і Канаді.

"Grohe" одна з кращих компаній виробників сантехніки, яка користується популярністю у всьому світі. Компанія "Grohe" постійно удосконалить технології виробництва сучасної сантехніки і давно завоювала споживача своєю якістю і асортиментом.

Сантехніка Grohe уміє виробити на споживачів особливе враження. І секрет тут криється не у високій якісності, багатофункціональності або стильному зовнішньому вигляді. Усе це, без сумніву, грає величезну роль, але вирішальні значення має сама ідея. Над дизайном працюють самі кращі фахівці в цій області, у виробництві сантехніки "Grohe" приділяється особлива увага матеріалам і технологіям виготовлення, тим самим компанія гарантує якість своєї продукції на довгі роки.Продукція компанії Grohe це показник відмінної форми, і відповідного змісту, ця сантехніка Grohe утілює філософію яскравості і індивідуальності. У асортименті сантехніки Grohe вам буде представлений широкий вибір змішувачів, душей, інсталяцій для унітазів і термостатів. При виготовленні своєї сантехніки компанія Grohe дотримує найсуворіший контроль використовуваним устаткуванням і різними етапами технологічного процесу, завдяки чому якість продукції завжди знаходитися на високому рівні. Відмінна якість продукції цієї фірми тричі підтверджується міжнародним сертифікатом DIN ISO 9001.

Основна частина продукції консорціуму реалізується за межами Німеччини, а обсяги випуску сантехніки вражають уяву. Річні продажі тільки сантехнічної арматури і інсталяційних і змиваючих систем складають майже 1 млрд. євро.

Фрідріх Гроэ вважав, що висококласною сантехнікові можна вважати лише тоді, коли окрім бездоганної якості вона ще відповідає сучасним вимогам, як за технологією виробництва, так і по дизайну.

Усі новітні розробки фірми GROHE не раз піддавалися випробуванням і дослідженням найприскіпливіших міжнародних комітетів і лабораторій. Усі вони підтвердили, що якість продукції не може викликати сумнівів, а по екологічній безпеці відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2000 і ISO 14001:2004.

Більше того, спеціальний відділ контролю якості фірми GROHE постійно стежить за тим, щоб продукція відповідала стандартам незалежно від місця виробництва. Купивши автоматичний електронний змішувач або душовий гарнітур для ванної кімнати і кухні, ви можете бути стовідсотково упевнені, що вироблене на заводах ГРОЭ в Таїланді або Канаді виріб матиме таку саму бездоганну якість, начебто воно було зроблене безпосередньо в Німеччині.

У дослідницьких лабораторіях фірми GROHE працюють учені і інженери, відомі у всьому світі, що підтверджується десятками патентів на винаходи, які технологи фірми тут же впроваджують у виробництво. Такі технології, як DreamSpray®, CoolTouch®, RealSteel®, TurboStat®, StarLight® і SilkMove®, що забезпечують ідеальну точність регулювання температури і бездоганний зовнішній вигляд виробів, є ексклюзивними і ніде окрім фірми GROHE не застосовуються.

Компанія GROHE має в німецькому місті Хемер-Эдельбург власний дизайн-центр, а вироблювана нею сантехніка неодноразово удостоювалася таких престижних нагород як Red dot, iF і Good Design Award.

Сучасний асортимент продукції GROHE, що складається з більше 40 000 найменувань, можна придбати в 140 країнах світу, включаючи Україну.

Найбільший попит сьогодні мають змішувачі різного призначення : від ванни і душу до кухні, раковини і биде, а також високотехнологічні системи інсталяції, стійки і масажні лійки.

Унікальні дизайнерські рішення дозволяють інтегрувати змішувачі, устаткування і аксесуари GROHE в найвишуканіший інтер'єр, а якість роботи сантехніки таке, що вона зможе надійно служити навіть вашим онукам. У основних серіях змішувачів GROHE можна знайти схожі стилі і напрями в живописі. Серед них такі направлени як Кубізм з його чіткими площинами, що інтригують изгибами- серія Eurocube, Allure Brilliant, Вікторіанський стиль з вишуканістю часів, що пішли, - серія Arabesk. Прибічникам пуризму припадуть до смаку прості лінії і відкритий прямокутний виливши змішувачів Allure. Нову колекцію змішувачів Aria відрізняють свіжі чисті форми і унікальні дотикові відчуття.

GROHE, Сантехніка GROHE

GROHE, Сантехніка GROHE

GROHE, Сантехніка GROHE

GROHE Ondus

Veris

Allure

GROHE, Сантехніка GROHE

GROHE, Сантехніка GROHE

GROHE, Сантехніка GROHE

Allure Brilliant

Atrio

Tenso

GROHE, Сантехніка GROHE

GROHE, Сантехніка GROHE

GROHE, Сантехніка GROHE

Quadra

Lineare

Essence

GROHE, Сантехніка GROHE

GROHE, Сантехніка GROHE

GROHE, Сантехніка GROHE

Concetto

Eurosmart Cosmopolitan

Eurodisc Cosmopolitan

GROHE, Сантехніка GROHE

GROHE, Сантехніка GROHE

GROHE, Сантехніка GROHE

Grohtherm 3000 Cosmopol

Eurostyle Cosmopolitan

Eurocube

GROHE, Сантехніка GROHE

GROHE, Сантехніка GROHE

GROHE, Сантехніка GROHE

Concetto new

Grohtherm 1000 Cosmopol

Універсальні змішувачі

GROHE, Сантехніка GROHE

GROHE, Сантехніка GROHE

GROHE, Сантехніка GROHE

Chiara

Aria

Europlus NEW

GROHE, Сантехніка GROHE

GROHE, Сантехніка GROHE

GROHE, Сантехніка GROHE

Eurodisc

Avina

Eurostyle

GROHE, Сантехніка GROHE

GROHE, Сантехніка GROHE

GROHE, Сантехніка GROHE

Eurosmart

Costa

Grohtherm 3000

GROHE, Сантехніка GROHE

GROHE, Сантехніка GROHE

GROHE, Сантехніка GROHE

Grohtherm 2000

Multi Purpose Mixer

Grohtherm 1000

У нашому магазині представлений широкий вибір змішувачів "Grohe", які стануть красивим доповненням дизайну Вашої квартири. Ми пропонуємо класичні колекції, колекції з неординарним стилем, а також найсвіжіші новинки змішувачів "Grohe". Змішувачі Grohe виготовляються виключно з екологічно чистих матеріалів, ними обладнані безліч престижних компаній, у тому числі і висококласні готелі. На сьогодні найбільшою популярністю з продукції "Grohe", що купується, користуються змішувачі для душу, раковин, биде, ванни, різні масажні пристосування а так само системи інсталяції. За змішувачами "Grohe" дуже легко залицятися, оскільки спочатку вони виготовляються за новітньою технологією GROHE StarLight з матеріалів стійких до подряпин і потьмяніння. Купуючи змішувач "Grohe", Ви залишитеся задоволені і будете переконані в цьому багато років, оскільки її якість, зовнішній вигляд і робота механізмів бездоганні. Сантехніка Grohe - це визнаний у всьому світі лідер своєї області

 

Додати коментар

Шановні гості! Для того, щоб залишити своє запитання або прокоментувати статтю Вам потрібно заповнити форму.Після перевірки адміністратором вона буде опублікована.


Захисний код
Оновити

Автор: Ivan Fedchenko