Радіатори Kermi. Огляд радіаторів.

Замовити батареї Kermi >>>

Ми раді представити вам опалювальне устаткування фірми KERMI (Німеччина) яка не один десяток років займає лідируючі позиції у виробництві надійного опалювального устаткування.

радіатор, батареї, Kermi

Сталеві панельні радіатори опалювання КЕРМИ по праву є одними з самих затребуваних на Українському ринку, завдяки тому що, мають відмінну якість і невисоку ціну. Прилади відповідають усім сучасним вимогам дизайну і технологій, тим самим залишаються дуже компактними при високій тепловій віддачі, мають низьку теплову інерцію, що дозволяє швидко реагувати на зміну температури.
Компанія KERMI, що виробляє різного виду радіатори, була заснована в 1960 році, і її назва утворилася їх імен засновників фірми - Кершла і Шмидта. Перші радіатори були випущені фірмою в 1972 році, і вони досить швидко завоювали велику популярність у всьому світі, виробляючи недорогі і дійсно якісні радіатори.

Варто відмітити, що виробляються радіатори kermi в Німеччині, яка відома всьому світу як постачальник техніки кращої якості. Безумовно, це твердження з повним правом відноситься і до німецьких опалювальних приладів, яким є радіатори. Це відноситься як до цієї прославленої марки, так і до багато чим іншим, що поставляє радіатори. Але саме радіатори від цієї німецької компанії знамениті в усіх куточках Земної кулі завдяки винятковим властивостям цієї продукції. Тому товар такої відомої марки як радіатори kermi досить давно має великий попит на світовому і на російському і українському ринках.

Kermi, батареї

Сталеві панельні радіатори Kermi призначені для закритих систем опалювання, тому радіатори Керми ідеально підходять для заміських будинків. Вже досить велике число наших клієнтів використовують радіатори kermi як в житлових, так і в офісних приміщеннях, і належним чином оцінили усі їх переваги, якими вони відрізняються. Річ у тому, що радіатори kermi виконані з високоякісних матеріалів і покриті спеціальною фарбою, яка підвищує тепловіддачу. Сталеві радіатори kermi відрізняються підвищеною тепловіддачею за рахунок наявності своєрідних П-образних виступів, що набагато збільшують конвенцію повітряних потоків в приміщеннях, в яких встановлюють радіатори. . Радіатори, що надаються нами, також відрізняються бездоганним зовнішнім виглядом, що відбувається завдяки особливому покриттю. До того ж, такі радіатори, як радіатори kermi, тривалий час залишаються в ідеальному стані, як зовні, так і внутрішньо, що досягається завдяки якості застосованих матеріалів, з яких вони виготовлені.

радіатор, Kermi

радіатор, Kermi, батареї

У вас є можливість вибрати радіатори, які ідеально підійдуть вам по усіх параметрах, : потужності, розмірам і тому подібне. Можна вибрати радіатори за принципом гармонійної сполучуваності з інтер'єром приміщення, оскільки вони різні по забарвленню і стилю, оскільки компактні радіатори, як правило, реалізуються в різних стильових і колірних варіаціях. Це дозволяє підібрати радіатори абсолютно будь-який інтер'єр, і такі радіатори не доведеться закривати завісками або шафою, як це часто роблять володарі непривабливих опалювальних приладів старого зразка. Ми гарантуємо, що придбані в нашій компанії радіатори відрізняються оригінальністю дизайну, і тому вони стануть чудовим доповненням до інтер'єру будь-якого приміщення. Компактні радіатори, завдяки своїм невеликим габаритам, стануть відмінним рішенням як для приміщення відносно невеликої площі, так і для приміщення, сильно заставленого предметами меблів.

батареї, Kermi

Відповідно, можливий два види підключення такого опалювального приладу як радіатори - бічне і нижнє: FKO і FTV. Серія FKO - це радіатори з бічним підключенням, а серія FTV - з нижнім. Отже для того, щоб підібрати оптимальні для вас радіатори з усього асортименту, в якому сьогодні представлені радіатори, необхідно знати особливості кожного з видів.

Радіатори зазвичай включають, окрім самого приладу, перехідники, заглушку, спеціальний кран і кронштейн. KERMI FKV - це радіатори з нижнім підключенням і із зовнішнім різьбленням. Такі радіатори поставляються разом із спеціальним термостатичним вентилем. . У комплект постачання радіаторів серії KERMI FKO (бічне підключення) входить: кран Маевского, заглушка, комплект кронштейнів для настінного кріплення. У комплект постачання радіаторів серії KERMI FKV входить: кран Маевского, заглушка, комплект кронштейнів для настінного кріплення, вбудований вентиль термосмесительный без термоголовки.

Для того, щоб управляти температурою приміщення, в яке будуть встановлені радіатори з нижнім підключенням, необхідно буде додатково купити термостатичну голівку.

Варто відмітити, що радіатори з нижнім підключенням дещо дорожчі, ніж радіатори іншого типу, проте усі радіатори kermi наділені однаково чудовою якістю.

Нагрівальним елементом сталевого панельного радіатора Керми є прямокутна панель. Вона складається з двох зварених між собою тонких листів високоякісної сталі з видавленими в них вертикальними каналами, по яких циркулює теплоносій. Для збільшення тепловіддачі радіатора до тильної сторони панелі приварені П-образні ребра. Радіатори можуть складатися з 1, 2 або 3-х панелей, сполучених паралельно і закритих згори і з боків декоративними планками.

радіатор, батареї Kermi, батареї

Фахівці нашої компанії допоможуть вам вибрати ідеальний варіант радіатора для вашого приміщення з урахуванням усіх тонкощів і ретельно проконсультують з усіх питань, що цікавлять вас, відносно типу радіатора.

На кількість панелей в радіаторі Керми вказують цифри в його маркіровці. Тип 10-одна панель, тип 11-одна панель з обребренням, тип 21-две панелі з одним обребренням, тип 22-две панелі з двома обребреннями, тип 33-три панелі з трьома рядами обребрення. Радіатори Керми, випускаються заввишки від 300 до 900мм, шириною від 400 до 3000мм і завглибшки від 45 до 158мм. Таке різноманіття типоразмеров панельних радіаторів дозволяє встановити радіатор практично в будь-якому місці. Наприклад, радіатор Керми заввишки 300мм і завдовжки 2000мм можна встановити під вітражем зимового саду, а радіатор завглибшки 45мм - в тісному передпокої.

радіатор, Kermi

Одного дня встановивши сталеві радіатори Kermi , можна не турбуватися про тепло і затишок. Не важливо будинок це або просторе офісне приміщення. Потужні радіатори з Німеччини дозволяють забути про те, що за вікном холоднеча. Саме сталевим опалювальним радіаторам під силу впоратися з тими завданнями, які непідвладні іншим аналогічним пристроям.

 

Автор: Ivan Fedchenko