Інверторні технології в кондиціонерах Mitsubishi Electric

Кондиціонери Mitsubishi >>>

Кондиціонери Mitsubishi Electric з інвертором автоматично реагують на зміни в показниках теплоти,яке поступає у приміщення. Оптимальне регулювання продуктивності кондиціонера забезпечує не лише комфортну підтримку температури в режимах охолодження і нагріву повітря,але і економію електроенергії. Компанії Mitsubishi Electric вдається поєднувати у своєму устаткуванні потужність,комфорт і максимально можливу на сьогодні економічність.


ЩО ТАКЕ ІНВЕРТОР?

Інвертор-це плата з мікропроцесорами,яка контролює частоту роботи компресора кондиціонера за рахунок зміни частоти напруги струму. У мікропроцесор приходить уся інформація з численних датчиків кондиціонера,які відстежують умови роботи,і вычисчитывает потрібну продуктивність компресора для досягнення потрібної температури в приміщенні при низькому електроспоживанні.


ЕКОНОМІЧНА РОБОТА КОНДИЦІОНЕРІВ

mitsubishi electric 09Малі витрати на експлуатацію- це головна перевага инверторных систем. Інвертор сполучає в собі інновації в області мікропроцесорів, математики, электроники, а також в області високоточної металлобработки. Коммулятивний ефект від застосування різних підходів дає максим ефективності охолодження повітря кондиціонером

СПРАВЖНІЙ КОМФОРТ

Швидко і могутньо

Стабільна температура в приміщенні

Продуктивність компресора збільшується до максимуму відразу після включення кондиціонера, що забезпечує швидкий вхід в зону комфортних температур. Далі за рахунок плавного регулювання підтримується оптимальна продуктивність,що гарантує економічну роботу. Це аналогічно плавному руху автомобіля по заміському шосе без пробок і світлофорів.

Процесор змінює частоту роботи компресора і контролює зміну температури в приміщенні. На підставі цих даних обчислюється потрібна продуктивність кондиціонера для стабільної підтримки температури. Відсутність температурних перепадів створює комфортні умови та мікроклімат в приміщенні.

УНІКАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ MITSUBISHI ELECTRIC

Статор двигуна з зосередженою обмоткою


Кондиціонери Mitsubishi ElectricСтатор двигуна характеризується використанням обмотки зосередженого типу,а також спеціальної структури полюсів статора,прозванною "Poki Poki Core". Така обмотка укладається на сердечник разгорнутою. Компанія Mitsubishi Electric розробила новий метод створення двигунів кондиціонерів,що істотно покращує їх ефективність.


Безконтактні двигуни постійного струму у вентиляторах


Для зменшення електроспоживання в кондиціонерах Mitsubishi Electric у внутрішні і зовнішні блоки встановлюються високоефективні безконтактні двигуни постійного струму для приводу вентиляторів. Ротор такого двигуна має зовнішній постійний магніт,розташований на поверхні ротора. Ці двигуни мають підвищений момент,що крутить,на малих оборотах,що дозволило понизити швидкість обертання вентиляторів і зменшити шум від внутрішнього і зовнішнього блоків

Безконтактний двигун постійного струму в приводі ротаційного компресора


Двигуни Mitsubishi Electric,кондиціонериДля підвищення ефективності роботи двигунів і зниження матеріаломісткості їх виробництва необхідно зменшити втрати в обмотках і сердечнику, а також зробити двигуни компактнішими. Mitsubishi Electric оснащує безконтактні двигуни постійного струму роторами з внутрішнім неодимовим постійним магнітом для досягнення продуктивності і технологічності. Електромагнітний крутний момент безконтактного двигуна,є сумою основної складової магнитного моменту і реактивної складової.


PAM (амплітудно-імпульсна модуляція)


Кондиціонери Mitsubishi

Застосування амплі-тудно-імпульсної модуляції PAM дозволило макси-мально наблизити струм в ланцюзі живлення інверторної системи до синусо-їдальной форми, усунувши вищі гармоніки. Невелике зміщення фаз між струмом і напругою забезпечує активний характер навантаження і підвищує коефіцієнт потужності до 98%.


Безконтактний двигун постійного струму у приводі спірального компресора


Mitsubishi Electric компресорКондиціонери Mitsubishi Electric мають спіральний компресор з платформою (Frame Compliance Mechanism-FCM),що підлаштовується.

Механізм FCM уперше застосований для спірального компресора. Він підтискає рухливу спіраль компресора до нерухомої,що знижує втрати пов'язані з перетіканням газу,а заповнення порожнин маслом різко знижує тертя,що збільшує ефективність Компресор Mitsubishi Electric для кондиціонерів


Ресівер-переохолоджувач і 2 регулюючі елементи
Ресівер-переохолоджувач кондиціонерів mitsubishi electricВпровадження ресівера-переохолоджувача (Power Receiver) в Кондиціонерах Mitsubishi Electric, робота якого контролюється за допомогою двох електронних розширювальних вентилів LEV, дозволяє оптимізувати параметри холодильного циклу і кількість холодагенту в системі. Завдяки цьому досягається точне і ефективне управління системою незалежно від коливань температури зовнішнього повітря

Плоскі ребра теплообмінників


Теплообмінник кондиціонера mitsubishielectricУ теплообмінниках з плоскими алюмінієвими ребрами кондиціонерів Mitsubishi Electric створюється мінімальний опір повітрю, що проходить,і вони довгий час залишаються чистими. Це зменшує час профілактичних робіт,знижує вартість і підвищує ефективність кондиціонерів в роботі


Ротор двигуна компресора з рідкоземельного металу


Ротор електродвигуна кондиціонерів mitsubishi electric Усі нові компресори Mitsubishi Electric мають ротор двигуна з постійним магнітом з рідкоземельного металу. Магнітний потік ротора з таким магнітом у декілька разів перевершує потік ротора з магнітом з феросплавів. Взаємодія магнітних полів ротора і статора підвищує потужність та зменшує електроспоживання .


Труба з внутрішньою накаткою


Труба теплообмінника кондиціонера mitsubishi electricУ теплообмінниках кондиціонерів Mitsubishi Electric застосовується дорожча труба, яка має внутрішню накатку, що збільшує теплообмін і енергоефективність системи

 

Автор: Ivan Fedchenko