Кондиціонери GREE - огляд функцій і технологій


ТЕХНОЛОГІЇ КОМФОРТУ КОНДИЦІОНЕРІВ GREE ELECTREC

Компанія GREE Electric була створена в 1991 році, на сьогодні це одне з найбільших виробництв кондиціонерів у світі, яке має величезний науковий потенціал для досліджень і створення інноваційних рішень в області кондиціонування і вентиляції.

Бездоганна якість кондиціонерів GREE відмічена численними міжнародними і національними нагородами, головна з яких- "World Brand".

Компанія GREE спеціалізується виключно на розробці і виробництві кліматичного і вентиляційного устаткування. GREE Electric виробляє безліч видів мультизональних, напівпромислових і побутових кондиціонерів, а також прецизійні кондиціонери і інше устаткування для промислових систем вентиляції і кондиціонування. У асортименті компанії GREE-більше 7000 моделей кондиціонерів.

Кондиціонери GREE мають попит в більше 100 країнах світу у 170 мільйонів споживачів. З 1994 року GREE займає лідируючі місця на Китайському і Азіатських ринках, а з 2004р. щороку визнана світовим лідером з виробництва кондиціонерів. Зараз у компанії GREE вісім заводів в Бразилії, В'єтнамі, Китаї і в Пакистані. Загальна виробнича потужність підприємств GREE в 2011 році склала 50 мільйонів побутових і 5,5 мільйонів промислових кондиціонерів.

У Україні кондиціонери GREE відомі з 2003 року. За 9 років більше триста тисяч українців змогли створити комфортний мікроклімат в будинку або на роботі. Величезний вибір кондиціонуючого устаткування, застосування інноваційних рішень, відмінна якість і висока надійність заслужено принесли GREE велику популярність в Україні.

Інверторна технологія G10, розроблена компанією GREE, визнана "Винаходом всесвітнього значення"

Технологія G10 вирішує проблему вібрації компресорів і забезпечує їх стабільну роботу при вкрай низькій частоті обертання в 1 Гц, виключаючи "зупинку" зовнішнього блоку після досягнення кондиціонером заданої температури. Таким чином, істотно підвищується рівень енергозбереження, надійності і зручності експлуатації инверторных кондиціонерів.

При роботі на мінімальній частоті обертання компресора кондиціонер споживає всього 45 Ват електроенергії. Технологія G10 дозволяє кондиціонеру працювати в ширшому діапазоні продуктивності в режимах охолодження і обігріву, точніше підтримувати температурний режим для максимального комфорту.

Ультранизька частота компрессора- 1 Гц

Точна підтримка заданої температури і значна економія електроенергії

Прецизійний контроль


Точна підтримка заданих параметрів

Високошвидкісний мікропроцесор

Точний контроль і ефективне управління параметрами системи

Турбо-режим

Робота компресора на максимальних оборотах дозволяє швидко охолодити або обігріти приміщення

Озонобезпечний холодагент

Не завдає збитку довкіллю, підвищує ефективність роботи

Змінна продуктивність

Продуктивність компресора залежить від навантаження, підвищуючи ефективність роботи

Безшумна робота

Дозволяє насолоджуватися комфортом в тиші

Найвища надійність

Забезпечується завдяки високій якості комплектуючих і збірки

Ощадливість і безпека

Інноваційний імпульсний трансформатор SMPS

? Знижує споживання електроенергії

? Краще адаптується до перепадів напруги в електромережі

Автоматичне налаштування до зміни параметрів електромережі дозволяє кондиціонеру працювати в широкому діапазоні напруги живлення і забезпечує захист електронних компонентів.

Функція "I feel"

Температурний датчик, встановлений в пульті дистанційного керування, вимірює температуру навколишнього повітря в тому місці де він знаходиться і передає її блоку управління кондиціонера. Кондиціонер перебудовує режим роботи так, щоб досягти потрібних параметрів температури по місцю знаходження пульта дистанційного керування кондиціонера

Система самоочищення

Після відключення кондиціонера вентилятор протягом невеликого інтервалу часу працює. Це не дає конденсату скупчуватися на сухому теплообміннику і перешкоджає забрудненню і зараженню внутрішнього блоку кондиціонера хвороботворними бактеріями, такими як-легіонелла.

Після виключення кондиціонера на теплообміннику залишається конденсат.

Вентилятор працює щоб висушити внутрішній блок.

В результаті роботи вентилятора кондиціонер завжди залишається сухим і чистим.

"Арктичне" виконання

Низькотемпературне охолодження

Низькотемпературний обігрів

Кондиціонер може працювати в режимі охолодження при температурі зовнішнього повітрі до- 15°С.

Залежно від температури на вулиці змінюється продуктивність компрес- сміття і швидкість обертання вентилятора зовнішнього блоку.

Кондиціонер може працювати в режимі обігріву при температурі зовнішнього повітря до-20°С. Це досягається за рахунок зміни продуктивності компресора, використання електричних підігрівачів піддону зовнішнього блоку, і застосуванню технології "теплий старт" (передпускове підігрівання).

Комфортний "нічний режим"

?

Режим 1 ( стандартний ) : Температура в приміщенні автоматично підвищується (при охолодженні) або знижується (при нагріванні).

Режим 2 ( інтелектуальний ) : Дослідження біоритмів людини під час сну, встановили залежність комфортної температури від часу. Використовуючи ці дослідження, процесор кондиціонера постійно подстраевает температуру в кімнаті залежно від заданих параметрів комфортною температури.

Режим 3 ( призначений для користувача режим ) : Ви можете самі створювати графік температури для "нічного режиму", щоб Ваш кондиціонер забезпечив Вам найкращі умови для сну відповідно до Ваших побажань.

Інтелектуальна разморозка

Робота кондиціонера у режимі обігріву стала ще більш комфортною , завдяки скороченню часу на розморожування .

При роботі кондиціонера в режимі обігріву, температура теплообмінника зовнішнього блоку часто опускається нижче 0°С. Щоб виключити утворення льоду на теплообміннику зовнішнього блоку, кондиціонер перемикається в режим розморожування. Традиційна програма розморожування працює відповідно до заданих тимчасових інтервалів. Наприклад, через кожні 50 хвилин роботи кондиціонера, протягом 10 хвилин йде процес розморожування. Програма Інтелектуального Розморожування GREE активує цей процес тільки тоді, коли це дійсно необхідно, в результаті зменшується витрата енергії, а споживач отримує максимальний комфорт.

Інтелектуальне розморожування GREE Традиційне розморожування

Фільтри для очищення повітря (опція)

Попередній фільтр


? Попередній фільтр механічно затримує частки пилу, шерсть тварин і тому подібне

Катехиновый фільтр


?Катехін є натуральним продуктом, що входить до складу зеленого чаю. Катехиновый фільтр може усунути до 95% бактерій і вірусів, таких як стафілокок, стрептокок, сальмонелла, і інших. Це фільтр тривалої дії.

Вугільний фільтр


? Фільтр містить активоване вугілля, яке ефективно поглинає шкідливі гази, наприклад, аміак і сірководень, а також неприємні запахи. Фільтр відрізняється великою поглинаючою здатністю.

Антибактеріальний фільтр


?Нове антибактеріальне покриття має високі стерилізуючі властивості і сприяє знищенню шкідливих мікроорганізмів.

Фільтр з іонами срібла


?Іони срібла у складі фільтру в змозі стерилізувати 99% бактерій, перешкоджають їх розмноженню і усувають причини виникнення неприємних запахів.

Електростатичний фільтр


?Електростатичний фільтр електризує і акумулює наелектризований пил на спеціальній пылесборной пластині, підтримуючи, таким чином, чистоту повітря в приміщенні. Відмінно очищає повітря від диму.

Фотокаталітичний фільтр


?Високоефективний фотокаталітичний фільтр на молекулярному рівні на 99,9% очищає повітря від неприємних запахів, мікроорганізмів, летучихорганических і неорганічних з'єднань. Відновлює свої властивості під дією сонячних променів. Термін служби фільтру до 3-х років.

Багатофункціональний фільтр


?Фільтр "три в одному", скомбінований з трьох фільтрів: антибактеріального, катехинового і "вітамін С"-фильтра.

Холодна плазма

Передова технологія очищення повітря - створює здорову атмосферу у приміщенні і покращує якість повітря .

Пристрій виробляє активні іони водню і кисню, які знищують бактерії, віруси і усувають інші забруднення повітря.

Зручність і комфорт

Функція
" I Feel"
Об'ємний повітряний
потік
4-х стороння роздача повітря
Інформативний дисплей

Таймер
Режим "Турбо"
Дисплей з годинником
Повітряний потік, що направляється

Турбота об здоров'я

Очищення повітря
Система самоочищення
"Холодна" плазма
Знімна панель, що миється

Нічний режим

Безшумна робота

Приплив свіжого повітря

"Теплий" старт


Інноваційні рішення

Инверторный компресор G10
Интеллектуальне розморозка
Автоматична робота
Економний обігрів
Плавний пуск
Авторестарт

ЖК-дисплей
Компактний дизайн
Робота при отрицат. температурах
Ефективне осушення
Багато- швидкісний вентилятор
Самодіаг-ностика

 

Автор: Ivan Fedchenko