Компанія GREE - світовий лідер виробництва кондиціонерів.

 
 

GREE ELECTRIC APPLIANCES, INC.

ОДИН З ПОТУЖНИХ СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ

КОНДИЦІОНЕРІВ І ВЕНТИЛЯЦІЇ

Компанія GREE-світовий лідер у виробництві кондиціонерів. Сьогодні на заводах GREE випускається кожен п'ятий кондиціонер у світі, а загальний об'єм вироблених в 2008 році кондиціонерів перевищив 19 млн. штук.

Компанія GREE ELECTRIC створена в 1991 р. в Гонконзі як завод по виробництву побутових кондиціонерів. На сьогодні GREE виробляє усі види кліматичної техніки : безліч видів мультизональных, напівпромислових і побутових кондиціонерів, а також прецизійні кондиціонери і інше устаткування для промислових систем вентиляції і кондиціонування. Підвищена увага приділяється системам GREE Multi Variable - самому швидкозростаючому сектору ринку мультизональных кондиціонерів.

Нині компанія GREE випускає більше 7000 різних моделей кондиціонерів, має чотири заводи, розташовані на території Китаю, Бразилії і Пакистану, завод GREE в південному Китаї, що налічує 20000 співробітників, і новітній Науково-дослідний Центр, в якому працюють більше 2000 фахівців, є найбільшими у світі.

Що дозволило компанії GREE добитися таких успіхів? Передусім, в розробці і виробництві кондиціонерів GREE спирається на "Філософію досконалого кондиціонера", розроблену і впроваджену на підприємстві.

Наслідуючи принципи цієї філософії, в поняття якості входить не лише якість сбірки, але і якість розробки, проектування, монтажу і сервісного обслуговування кондиціонерів.

 

Сьогодні найвища якість кондиціонерів GREE визнана у всьому світі.

Підтвердженням тому служать нагороди, що щорічно отримуються компанією GREE. У активі компанії більше 50 міжнародних і національних нагород, у тому числі "Золота зірка" World Quality Commitment і "Платинова Зірка" International Quality Summit.

У 2006 році GREE отримала унікальний Сертифікат "Експорт без нагляду", уперше присуджений компанії-виробникові систем кондиціонування повітря в Китаї. У цьому ж сезоні компанія удостоїлася ще однієї високої нагороди-"Всесвітній бренд" ("World Brand").

Не зупиняючись на досягнутому, GREE упевнено приходить на ринки Північної і Південної Америки, Європи. Компанія GREE займає 25% європейського ринку кондиціонерів і щорічно подвоює продажі кліматичної техніки в США, Латинській Америці і на Близькому Сході. У планах компанії зайняти 50% світового ринку кондиціонерів.

 

Кондиціонери GREE-Основні переваги

 

Функція 1 Feel

 


При роботі в режимі охолодження (обігріву) у разі, якщо датчик пульта визначає, що температура в приміщенні вище (нижче) встановленої, внутрішній блок коригує свою роботу так, щоб довести реальну температуру повітря до заданої. При цьому компресор вимикається, що економить електроенергію.

Температурний датчик, встановлений в пульті ДУ, вимірює температуру навколишнього повітря в тому місці де він знаходиться і передає її блоку управління кондиционера.Інтелектуальна система контролю коригує комфортну температуру в приміщенні і економить електроенергію.

Напрям повітряного потоку


Завдяки оптимальному розподілу повітряного потоку температура в приміщенні стане рівномірною і комфортною.

У режимі охолодження холодний повітряний потік розподіляється вгору- до стелі.Оскільки холодне повітря важче теплого, воно опускається вниз і змішується з теплими повітряними масами.

У режимі обігріву тепле повітря спрямоване вниз. Тепле повітря легше, ніж холодне, воно підніматися вгору і змішується з холодними повітряними масами.

При роботі кондиціонера в режимі обігріву включається функція захисту від обдування холодним повітрям. Внутрішній блок починає працювати тільки тоді, коли повітря усередині блоку прогріється, що усуває наявність різкого холодного повітряного потоку.

Фільтр Cold Plazma


Cold Plasma-це одна з найбільш інноваційних технологій очищення повітря Плазмовий іонізатор генерує напругу до 4800 В. Така напруга вбиває усі небезпечні мікроби, що потрапили в зону його дії і тим самим дезенфікує навколишнє повітря. Великі частки пилу осідають на фотокаталітичному фільтрі.

Фотокаталітичний фільтр набагато ефективніший за звичайний механічний фільтр, і не вимагає заміни.

Вентиляція


У деяких системах кондиціонування встановлений вентилятор, що здійснює викид "відпрацьованого" повітря з приміщення назовні і поставляюче свіже повітря в приміщення. Як відомо, в провітреному приміщенні людина почуває себе набагато краще і комфортніше.

Фотокаталітичний фільтр


Принцип дії цього фільтру заснований на здатності двоокису титану розщепляти органічні речовини на оксиди вуглецю, воду і інші нешкідливі з'єднання. При цьому двоокис титану не витрачається і виступає в ролі каталізатора.

Система захисту від грибків і плісняви


Після виключення кондиціонера вентилятор внутрішнього блоку деякий час продовжує працювати. Це відбувається для того, щоб висушити усі деталі внутрішнього блоку кондиціонера. Таким чином, блок залишається сухим і чистим усередині, що дозволяє уникнути утворення грибків і плісняви.

Стерильні матеріали


Передня панель внутрішнього блоку, направляючі жалюзі, фільтри і інші компоненти кондиціонера, що беруть участь в процесі обробки повітря, проходять стерилізацію.

Стерилізація іонами срібла


Іони срібла, покриваючі компоненти кондиціонера, забезпечують глибший і ретельніший процес очищення повітря. Іони срібла мають особливі властивості довготривалої стерилізації з широким спектром дії. Вони притягують і руйнують бактерії і мікроорганізми.

Катехиновый фільтр


Цей фільтр покритий спеціальним катехиновым покриттям. Катехін є сильним природним антисептиком, що міститься у ряді рослин, наприклад в чайному листі. Досліди показали, що в 98% вірусів, що потрапили на фільтр, через шість годин вже не представляють небезпеки для людини.

Криокаталитична технологія очищення повітря


Застосування криокаталитичного фільтру дозволяє видаляти з повітря з'єднання аміаку, сірководня і формальдегіду.

Вугільний фільтр


Вугільний фільтр очищення повітря поглинає неприємні запахи (наприклад, амиак Nh3) і поглинає шкідливі речовини з повітря (формальдегід НСОН і тому подібне). Вугілля є дуже ефективною абсорбуючою речовиною.

Електростатичний фільтр


Електростатичний фільтр-ще один компонент системи фільтрації, реалізованої в кондиціонерах GREE. В процесі виробництва на його поверхні створюється електростатичне поле. В результаті найдрібніші частки пилу утримуються фільтром і не потрапляють в повітря, яким ми дихаємо.

Технологія управління инверторным двигуном G-Matrik (G10)


Нова технологія управління инверторным низькочастотним двигуном G-Matrik (G10), разрабо- танная GREE, не лише вирішує проблему вібрації компресорів при роботі на малих обертах, але і забезпечує їх стабільну роботу при украй низькій частоті обертання в 1 ГЦ, виключаючи "зупинку" зовнішнього блоку після досягнення кондиціонером заданої температури. Таким очином, загальний рівень енергозбереження, надійності і зручності експлуатації инверторных кондиціонерів повітря істотно підвищується.

 

Автор: Ivan Fedchenko