Гнучкі сонячні панелі з аморфного кремнію

Часи, коли сонячні панелі були дуже громіздкими, крихкими і ніжними, поступово відходять в минуле і виробники пропонують усе більш екстремальні варіанти цих екологічних джерел енергії. Компанія AcmePower вирішила кардинально змінити підхід до сонячних панелей. Гнучкі сонячні панелі FPS - 33W і FPS - 54W з аморфного кремнію можна помістити практично в будь-який туристичний багаж.

img

Використання спеціальних матеріалів і технологій дозволило отримати досить міцні, легкі і гнучкі панелі, про які не треба особливо турбуватися під час носіння, тому вони є дуже практичними і зручними. Для підключення до мобільних пристроїв в комплекті поставляється роз'єм типу автомобільного "прикурювача", а для підключення до додаткового акумулятора - роз'єм типу "крокодил". Таким чином, можна придбати окремий акумулятор, який заряджатиметься від панелі, а потім віддасть цю енергію мобільному пристрою.

Система оснащена панелями сонячних батареї з аморфного кремнію з ККД 5..6% досить добре підходить для експлуатації в геокліматичних умовах нашої країни. Панелі з аморфного кремнію зберігають працездатність при істотному зниженні освітленості і якнайкраще підходять для експлуатації в середній смузі Росї. На широті Московського регіону ( 55 гр. СШ ) в літній період панель потужністю 33 Вт забезпечує накопичення енергії до 162 Вт·ч, а 54-ват - до 270 Вт·ч за світловий день.

 

Додати коментар

Шановні гості! Для того, щоб залишити своє запитання або прокоментувати статтю Вам потрібно заповнити форму.Після перевірки адміністратором вона буде опублікована.


Захисний код
Оновити

Автор: Ivan Fedchenko