STROPUVA -Котел твердопаливний, тривалого горіння

Stropuva, Stropuva львів, котли StropuvaАвтономне опалення заміських будинків та будь-яких приміщень, площею до 600 м2 і більше. Впроваджені «ноу-хау»:
Інноваційна схема горіння палива та конструкція котла в цілому - Євразійський патент № 005303
Результат:
Унікальний період роботи твердопаливного котла Stropuva при одному закладанні палива - до 3-х діб на дровах, до 8-ми - на вугіллі

Купуючи наш котел, клієнту забезпечується зручність в його експлуатації і, звичайно ж, комфорт проживання у власному будинку.

Високоекономічний режим роботи
Середня норма споживання дров, вугілля, будьякого іншого твердого палива набагато нижча в кількісному і грошовому значеннях, ніж у котлів на інших видах палива: зріджений газ, дизпаливо, електрика, інші котли на твердому паливі.
ККД 95%
Енергонезалежна (автономна) система опалення

Відсутність складних автоматизованих систем керування котлом і контролю горіння, що забезпечується принципом роботи котла на термостатичних властивостях металу корпусу, котел STROPUVA:
а) у дров`яному варіанті Stropuva - повністю енергонезалежний! (що особливо актуально, коли будинок розташований в зоні відсутності або проблем з подачею електроенергії)
б) в універсальному виконанні - вимагає мінімальної потужності подачі електроенергії, близько 15-20 Вт для вузла нагнітача повітря в топку

Звідси випливає наступне:
Абсолютно автоматичний режим роботи без додаткових пристроїв (автоматичних, електронних і т.д.)
Гарантована безпека експлуатації та надійність.
На відміну від котлів на газі, електриці і дизпаливі, де завжди існує небезпека, спричинена замиканням електромереж, або вибуху газу чи дизпалива - наш котел — абсолютно безпечний, адже у ньому немає вибухових елементів.
Збільшений термін служби:
а) Заводська гарантія - 5 років;
б) Термін служби - 20-25 років .

Унікальність та простота конструкції і схеми горіння (“все геніальне - просте”) забезпечує:
a) надійність роботи котла в цілому
б) зрозумілість принципів і схем роботи котла та його експлуатації кожному клієнту (з будь-яким рівнем освіти )

При досить великому розмірі, наш котел має оригінальну, дуже ергономічну конструкцію, а це:
а) естетичний зовнішній вигляд Stropuva - циліндрична форма, приємне забарвлення, мінімум зовнішніх виступаючих деталей
б) компактність розміщення - вимагає дуже ма- лого простору для встановлення та експлуатації; в) мінімальне забруднення приміщення котельні.

Котли STROPUVA призначені для обігріву різноманітних приміщень, оснащених системою опалення, в яких є радіатори, бойлер нагрівання води для побутових цілей або підлоговий змійовик, або калорифер, або всі разом. Система може бути як з природною, так і з примусовою циркуляцією, так само може бути відкрита або закрита система.
ПРИНЦИП ДІЇ
Stropuva, твердотопаливни котел Stropuva
Так сірник горітиме 15 секунд, нагріваючи термометр до 60 °
Stropuva, Stropuva Львів,котли Львів
А так сірник горітиме 30 секунд, нагріваючи, термометр до 120 °

У твердопаливних котлах STROPUVA використовується принцип горіння, що наведений в другому варіанті, тому ТРИВАЛІСТЬ ГОРІННЯ при одноразовому закладанні дров становить одну добу і більше, а вугілля - п’ять діб і більше!

Спробуйте і переконайтеся, який спосіб забезпечує більш тривале і економне горіння палива.
Stropuva, Котли Stropuva, твердопаливний котел

Схема котла
1. Циркуляція повітря
2. Зона горіння (15-20 см)
3. Дверці для завантаження палива
4. Димова труба
5. Топка
6. Дверці для видалення попелу

Існують два ряди котлів STROPUVA:
дров’яна й універсальна (що працює на будь-яко- му твердому паливі). Діапазон потужностей: 7 кВт (опалювальна площа 20-80м2), 10 кВт (50-100м2), 20 кВт (100-250м2), 40 кВт (200-600м2).

Для великих площ можливе встановлення декількох котлів каскадом.
Велика місткість завантажувальної камери і відсутність автоматики роблять твердопаливні котли STROPUVA привабливими для експлуатації в умовах, де досить часто трапляються перепади електроенергії, а також використання однорідних видів палива не завжди можливе.

Спеціальна конструкція і унікальна вертикальна схема закладання палива забезпечує високий ККД. В основі управління котлами лежать спеціальні автоматичні клапани - регулятори тяги, що функціонують від термостатики і не потребують споживання котлами електроенергії, що дозволяює котлам тривалого горіння працювати в амплітуді від 10 до 100% від номінальної потужності. Завдяки терморегулятору стає можливим високий ККД (95%) і високо-економічні режими роботи.

Котел складається з двох сталевих циліндрів, розташованих один усередині іншого, теплоносій (вода, антифриз) знаходиться в просторі між ними.
Топка розташовується всередині малого внутрішнього циліндра. У твердопаливний котел STROPUVA закладається великий об’єм палива, що розпалюється і горить в поверхневому шарі, а не знизу, як у традиційних котлах, а повітря спочатку розріджене в димарі через регулятор тяги всмоктується у верхню камеру котла, а потім подається по телескопічній трубці безпосередньо в зону горіння.

Найбільш економні умови для згорання дров чи вугілля створюються завдяки тому, що газорозподілю- вач повітря в процесі прогорання палива опускається вниз, до найнижчих шарів закладеного палива, а нагріті гази, віддаючи тепло внутрішнім стінкам топки, піднімаються в димар. Таким чином, котел оптимально і максимально економно витрачає паливо, дозволяючи досягти високих показників ККД.
Безперервне горіння твердопаливного котла STROPUVA без дозакладання дров, за даними вироб- ників, становить до трьох діб і вище, а при використанні вугілля цей термін зростає до 5-8 діб

Така тривалість роботи при одному закладанні палива - це економія не тільки ресурсів, але і часу, і сил, а також зручність і комфорт проживання в заміському будинку в будь-який час року.
Ця ідея реалізована в конструкціях котлів тривалого горіння ряду фірм, таких як AREMIKAS (АРЕМІ- КАС) і STROPUVA (СТРОПУВА), з використанням запатентованого в багатьох країнах Європи способу спалювання твердого палива, при якому горить тільки верхній шар палива завтовшки 15-20 см, а не все завантажене в топку паливо.
На даний момент «Energoinvest.com.ua» пропонує модельний ряд CANDLE (КЕНДЛ) від фірми AREMIKAS (АРЕМІКАС) і STROPUVA (СТРОПУВА) від фірми STROPUVA (СТРОПУВА)
 

Додати коментар

Шановні гості! Для того, щоб залишити своє запитання або прокоментувати статтю Вам потрібно заповнити форму.Після перевірки адміністратором вона буде опублікована.


Захисний код
Оновити

Автор: Ivan Fedchenko