Твердопаливні котлы - як вибрати? Частина 1

Частина 1
Існує декілька видів твердопаливних котлів, їх відмінність  полягає у вигляді палива яке можна в них спалювати, матеріалу виконання, внутрішньою конструкцією розташування теплообмінників і самим принципом спалювання палива. Серед величезної кількості твердопаливних котлів кожна людина здатна вибрати котел відповідний його власним вимогам і фінансовим можливостям маючи невеликий запас знань який ви зможете отримати з цієї статі.
Найбільшою популярностю пользуютса твердопаливні котли які можуть спалювати деревину і деревні відходи з вологістю до 25%. Твердопаливні котли на дровах можна розділити на три категорії за принципом спалювання дрів. Це класичні твердопаливні котли, піролізниї котли і котли тривалого горіння (котли верхнього горіння) :
- Твердопаливні котли класичного горіння. До цієї групе можна віднести більшість чавунних твердопаливних котлів і сталевих котлів у яких відбувається природний, неконтрольований процес горения.

image 007 galmet kwr

              Твердопаливний котел Протерм-"Бобер"                   Твердопаливний котел Galmet

                                               
У цих котлах, як правило, встановлений датчик, що відстежує температуру котельної води. Цей датчик механічно за допомогою звичайного сталевого ланцюжка сполучений з повітряною заслінкою. У випадках, коли температура теплоносія в твердопаливному котлі стає вище заданої, заслінка автоматично прикривається і процес горіння сповільнюється. Коли температура знижується, то заслінка трохи відкривається. В покращених моделях твердопаливних котлів встановлений вентилятор нагнітання, електронні датчики температури і пульт управління, що робити експлуатацію котла комфортнішою. Перевага цієї групы твердопаливних котлів є їх відносно невелика ціна, простота в обслуговування і експлуатації. Основним недоліком є малий час горіння на одному завантаженні ( в середньому 4-8 години), що забезпечить вам часті візити в котельну для завантаження дровами. Цю проблему ми рекомендуємо вирішувати при обв'язуванні твердопаливного котла з баком теплоаккомулятором, який накопичуватиме і зберігатиме тепло і підтримуватиме систему опалення після загасання котла упродовж декількох годин. У такій системі розбір тепла контролює автоматика безпосередньо з теплоаккомулятора.
Серед твердопаливних котлів "класичного горіння" я б хотів виділити котли таких торговельних марок як SAS, Galmet, Wichlaczh, ATON, SAS, Galmet, Wichlaczh, ATON, Sime, Biasi, і інші. Усі ці твердопаливні котли мають відмінну якість, і добре себе зарекомендували як на українському так і на європейському ринках.

 

Додати коментар

Шановні гості! Для того, щоб залишити своє запитання або прокоментувати статтю Вам потрібно заповнити форму.Після перевірки адміністратором вона буде опублікована.


Захисний код
Оновити

Автор: Ivan Fedchenko