Аккаунт
Пожалуйста, подождите, авторизация ...
×

Консультации в icons8 viber, icons8 telegram: +38 (066) 254-52-51

Договорная цена
Контакты www.hammerite.ua
Местоположение

Местоположение

Киев, Киевская обл., Украина
Автор
Гость
Добавлено 2021-04-01 16:52:47

Фарба по металу Hammerite - 20% від Sadolin Ukraine

Товар "Новый"

Информация объявления

ID объявления: 192
Кол-во показов: 163
Истекает: 2022-01-26 17:52:47

Описание

На відміну від звичайних фарб по металу, захисну фарбу по металу Hammerite можна наносити безпосередньо на іржавий метал. Фарба Hammerite надає металевій поверхні привабливий зовнішній вигляд і тривалий захист від іржі.

Фарба Hammerite перешкоджає утворенню іржі
Захисна фарба по металу Hammerite надає гарний вигляд і освіжає металеві поверхні, створюючи захист від іржі на термін до 8 років. Унікальна алкідна технологія і комбінація ретельно підібраних компонентів забезпечують міцне поверхневе покриття, яке легко наноситься, володіє водовідштовхувальними властивостями, а також ударо і зносостійкістю. Швидке висихання забезпечує водостійкість при дощі вже через 2 години після нанесення, крім того, це дозволяє завершити масштабні фарбувальні роботи протягом одного дня.

Фарба по металу Hammerite - 20 % цієї весни!

Перетворіть балкон на улюблене місце у своєму домі!
Закликаємо щасливих володарів балконів і лоджій бути винахідливими і використовувати цей простір не тільки як додаткову систему зберігання.

Оновіть стару метелеву перегородку. Ми рекомендуємо використовувати спеціалізовану фарбу по металу Hammerite, щоб покриття прослужило якомога довше.
Image

Як підготувати поверхню перед фарбуванням?
Насправді, наскільки довго прослужить фарба, дійсно, багато в чому залежить від того, як ретельно ви підготуєте металеву поверхню перед фарбуванням.

Запам'ятайте три простих кроки:
1. Очищуємо. Необхідно видалити з поверхні рихлу іржу та інші забруднення. Повністю «зняти» стару фарбу. Для очищення поверхні використовуйте металеву щітку, скребок або метод піскоструйного очищення.
2. Знежирюємо. Перед нанесенням фарби поверхню необхідно очистити від жирних і глибоких забруднень. Для цього ми рекомендуємо використовувати очисник та розчинник Hammerite.
3. Грунтуємо. Якщо на чистому металі є сколи, подряпини, нерівності і т.д., можна нанести грунт, який крім додаткового захисту і вирівнювання, забезпечить краще прилипання фарби до поверхні. Не забувайте, що для чорних і кольорових металів використовуються різні грунтовки.
Поверхня підготовлена, і тепер можна приступати до нанесення фарби Hammerite.

Для дизайнерів та архітекторів:
Запрощуємо вас до спільноти професіоналів - Sadolin Design Club!
Ми створили клуб, щоб підтримувати й надихати архітекторів та дизайнерів інтер'єру, сприяти розвитку та вдосконаленню життя людей за допомогою технічних інновацій, високоякісних та екологічних продуктів компанії. Підтримувати архітекторів та дизайнерів інтер'єру, допомагати робити їх проекти емоційними та естетичними. Членам клубу пропонуються найвигідніші умови співпраці, технічна підтримка та супровід проектів.

Рейтинг

Цена
Качество
Сервис

Отзывы пользователей

Добавить отзыв
Видео

Видео

Комментарии

Комментарии

Добавить комментарий