Аккаунт
Пожалуйста, подождите, авторизация ...
×

Консультации в icons8 viber, icons8 telegram: +38 (066) 254-52-51

Контакты EMAIL: info@dis-pro.com
WEB-SITE:Dis-pro.com
ТЕЛЕФОН:+38 067 535 62 62
Местоположение

Местоположение

Харьков, Харьковская обл., Украина
вул. Плеханівська 20А
Автор
Гость
Добавлено 2021-09-15 11:24:03

Автономна каналізація ЗА ЦІНОЮ НА 8% НИЖЧЕ РИНКОВОЇ

Товар "Новый"

Информация объявления

ID объявления: 214
Кол-во показов: 72
Истекает: 2022-07-12 11:24:00

Описание

АВТОНОМНА КАНАЛІЗАЦІЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ ЗА ЦІНОЮ НА 8% НИЖЧЕ РИНКОВОЇ
За рахунок сучасних німецьких рішень у виробництві.


Підвідний колектор

Ø110 мм, забезпечує подачу стоку в станцію, а також служить для відводу газів (які утворюються під час розщеплення органічних сполук) через фанову трубу в будинку. Максимальна глибина закладання підвідного колектору становить 2500 мм, в залежності від потреби клієнта.

Мембранний компресор
У комплекті з автономною каналізацією поставляється компресор, що забезпечує подачу повітря в станцію. Компресор встановлюється в будівлі (переважно в бойлерній), або на вулиці в захисному коробі або утепленій електричній шафі. Компресор винесено зі станції, що забезпечує 100% впевненність в тому, що він не перегорить при аварійній / позаштатній ситуації, коли може відбутися переповнення станції.

Грибок
Грибок служить для захисту від потрапляння сторонніх об'єктів в систему.

Дренажні труби з перфорацією
Дренажні труби з перфорацією - це основний функціональний елемент монтажу ефективно працюючої дренажної системи. Видалення надлишку вологи і підвищений повітрообмін дозволить значно довше використовувати це гідрологічне спорудження.

Блок біологічного завантаження (Біозагрузка)
Служить для утворення на ньому біоплівки і збільшення частки активного мулу, який наростає на полімерному завантаженні і розщеплює органічні забруднення. Для забезпечення високих характеристик міцності даний блок виготовлений з поліетилену низького тиску.

Трубчастий аератор
Необхідний для насичення стічних вод киснем. Повітряний потік, що подається компресором, розбивається аератором на бульбашки, забезпечуючи дрібнопузирчасту аерацію та рівномірність розподілу кисню всередині станції. Бульбашки повітря підхоплюють активний мул в нижній частині аеротенку, повертаючи їх на полімерне завантаження - таким чином в станції забезпечується рециркуляція активного мулу.

Камера відведення стоку
Призначений для збору очищеного стоку перед випуском. За рахунок постійного припливу стічних вод в станцію відбувається «видавлювання» очищених стоків з першої камери в наступні і т. iн.

Вторинний відстійник

У цій камері методом гравітаційного відстоювання відбувається осадження переробленого мулу і неорганічних сполук (біологічних забрудненнь, що не окислюються).

Дренажний колодязь
Даний спосіб відведення стоків прийнятний в місцевостях з грунтом, яка характеризується хорошим водопоглинанням (піщаний і супіщані), а також з низьким рівнем грунтових вод. Очищена вода самопливом надходить через трубопровід у дренажний колодязь. Дренажний колодязь служить для фінального очищення стічних вод, що пройшли через станцію, від залишкових суспензій. Накопичувальний резервуар нашого виробництва зі склопластику або залізобетонний без дна заповнюється розрахунковим обсягом щебеневої підсипки, що створює собою фільтруючу подушку.

Геотканина або геотекстиль

Ткане полотно з синтетичних ниток з різними способами переплетення. Ми рекомендуємо використовувати геоткані з широким відстанню між нитками, що дозволяє легко проводити воду, в той же час перешкоджаючи замулювання перфорації в дренажній трубі.

Щебенева подушка
Є важливим елементом дренажної системи. Вона фільтрує бруд, запобігає усадку ґрунту і руйнування труб. При виборі матеріалу слід орієнтуватися на його розміри, міцність, стійкість до впливу різних факторів зовнішнього середовища.

Бетонна плита

Наші станції не вимагають створення бетонних подушок, але у випадку з високими ґрунтовими водами необхідно заякорити станцію або бетонною плитою, або бетонними блоками. Така процедура необхідна щоб уникнути виштовхування станції з грунту.

Якірний трос
Станція передбачає невеликі «вушка» для кріплення станції з вантажем. Троси бажано брати з полімерних матеріалів. Нержавіючі троси нерідко виявляються неякісні і в землі швидко втрачають свою міцність.

Інфільтраційні тунелі
Дренажні інфільтраційні тунелі призначені для відводу зливової води і очищених стоків. Міцна конструкція з невеликою вагою і можливістю приймати до 600 л води за 1 раз.

Наші станції мають всі необхідні дозвільні документи, передбачені законодавством. За запитом надаємо повний пакет документів. Виробляємо станції до 10 м3/добу (до 65 мешканців). Залиште заявку на індивідуальний розрахунок.

Простий монтаж
Монтаж системи автономної каналізації досить простий. Його можливо виконати самостійно, навіть не залучаючи професійну бригаду. Співробітники нашої компанії можуть допомогти провести дистанційний шефмонтаж надаючи технічні розрахунки і консультуючи по телефону абсолютно безкоштовно.

Рейтинг

Цена
Качество
Сервис

Отзывы пользователей

Добавить отзыв
Комментарии

Комментарии

Добавить комментарий