Монтажникам Інсталяторам та організаціям

Сайт сдаєтся в оренду!!!. По питанням співпраці можна звертатись на нашу пошту energoinvestsale@ukr.net
 
 
Інтернет магазин Energoinvest.ua шукає зацікавлених представників в регіонах, для спільної реалізації теплотехнічних проектів на взаємовигідних умовах.
 

Ми Пропонуємо співпрацю будівельним і монтажним бригадам і організаціям, торговельним фірмам і магазинам, сервісним службам і іншим нашим колегам на усій території України :

- торговельним організаціям і магазинам :

 Вашій увазі пропонується увесь асортимент устаткування, представленого в нашому інтернет магазині, а також розширений асортимент товарів, які з різних причин, ще не представлені в нашому магазині. Ми пропонуємо співпрацю на приємних індивідуальних умовах  з партнерськими знижками. Так само, ми шукаємо компанії, які можуть стати нашими регіональними представниками у своїх регіонах на взаємовигідних умовах.

- монтажним бригадам і організаціям

 Ми хочемо ділитись своїми заробітками з Вами! Ми пропонуємо спеціальні ціни на увесь асортимент продукції, представленої в нашом інтернет магазині, а також пропонуємо Вам виконувати монтажні роботи для наших клієнтів у вашому регіоні. За наявності достатнього рівня кваліфікації ми готові дати Вам додаткову роботові з метою забезпечення максимального сервісу і комфорту для клієнтів нашого інтернет магазину.
Ми готові надати всю інженерну і консультаційну підтримку нашим представникам в підборі устаткування і реалізації складних і простих проектів.

- сервісні организациї та сервисанти:

 Наша компанія реалізує продукцію багатьох зарубіжних виробників, і з часом це устаткування вимагає сервісного обслуговування. Якщо Ви бажаєте брати участь в забезпеченні гарантійного, сервісного і післягарантійного обслуговування продукції, що продається нами, у своєму регіоні, ми можемо запропонувати Вам вигідні умови.


Для отримання додаткової інформації і умов співпраці просимо телефонувати нашим менеджером по телефонах (чи електронною поштою) які знаходяться в розділі "контакти" нашого інтернет магазину.