Про теплові насоси та труби REHAU

В умовах постійного зростання вартості енергоносіїв, та зростаючих вимог до зменшення викидів шкідливих речовин, як ніколи стає важливим використання джерел відновлювальної екологічної енергетики. Серед таких джерел можна виділити сонячну, вітрову енергію, а також енергію землі.
Rehau,Rehau Львів

В системах нагріву/охолодження поверхонь REHAU всі ці вимоги дуже добре враховані, оскільки системи ефективно працюють в поєднанні з тепловими насосами або сонячним обладнанням.

Теплові насоси REHAU GEO і REHAU AQUA легко переключаються з режиму опалення в режим охолодження за допомогою автоматичного регулювання. У режимі нагріву тепловий насос за допомогою геотермії “витягує” тепло із землі, віддаючи його в опалювальний контур. Влітку його можна використовувати навпаки, — відбираючи та відводячи в землю надлишкове тепло з будинку.

Залежно від типу теплового насосу REHAU можна використовувати такі джерела тепла:

Ключовим елементом систем опалення/охолодження поверхонь є високоякісна труба RAUTHERM S із зшитого поліетилену RAU-VPE (PE-Xa). Її якісні параметри — чудова гнучкість і виняткові гідравлічні властивості. Труба RAUTHERM S використовується як у системах підлогового й настінного опалення/охолодження, так і в стельових панелях охолодження/опалення.
Переваги таких систем REHAU можна оцінити одразу:
  • зниження експлуатаційних витрат приблизно на 6-12%;
  • доцільність застосування відновлюваних джерел енергії (наприклад теплових насосів і сонячних установок);
  • рішення, придатні як для новобудов, так і для реконструкції споруд.
   Для спрощення складного процесу монтажу опалення/охолодження, REHAU пропонує декілька систем кріплення труб:


   Система сухого монтажу REHAU
   Тепла стіна Rehau,Rehau Львів
   Переваги системи:

   • швидкість і безпечність монтажу за рахунок алюмінієвих листів;
   • простота і швидкість нарізання завдяки надрізам;
   • не виникає підняття теплопровідних пластин при укладанні опалювальних плит;
   • висока міцність при навантаженні під час укладання;
   • незначна висота конструкції.

   Опис системи

   Для сухого монтажу системи опалення/охолодження пропонуються гіпсокартонні плити в комплекті з трубами RAUTHERM S, які спрощують і пришвидшують процес монтажу. Гіпсокартонні плити виготовляються із затискними пазами для труб; можуть комбінуватися зі стандартними гіпсокартонними плитами.
   При використанні поверхні стін для опалення передбачені різні системні рішення з низькотемпературним режимом. Завдяки низьким температурам внутрішніх поверхонь і рівномірному розподілу температури по висоті приміщення система настінного опалення REHAU забезпечує м`яке і комфортне прогрівання.

   При влаштуванні системи настінного опалення у сполученні із системою підлогового опалення/охолодження REHAU відпадає необхідність у використанні традиційних систем опалення.

   Ця система може застосовуватися практично у всіх категоріях будинків і приміщень. Основні сфери застосування: будівництво й реконструкція житлових будинків, представницькі фойє, ванні кімнати, сауни та зони відпочинку. Для термічної активації стелі REHAU пропонує набір опалювально/охолоджувальних панелей, які складаються з гіпсоволоконної плити із затискними пазами та вмонтованими трубами RAUTHERM S. Принцип роботи системи в режимі охолодження полягає в тому, що холоднее повітря опускається вниз від стелі й у такий спосіб охолоджує все приміщення. Гіпсокартонні плити виконані із затискними пазами, тому їх можна комбінувати зі стандартними гіпсокартонними плитами.
   Rehau, настенне опалення Rehau   Система кріплення труб за допомогою гарпун-скоб REHAU


   Переваги системи:

    • швидкість укладання;
    • висока гнучкість;
    • придатність для рідких стяжок;
    • комбінована тепло-, кроко- та звукоізоляція.

     Діаметри труб для кріплення за допомогою гарпун-скоб:
     Мати для монтажу гарпун-скобами REHAU
     мати Rehau, купити Rehau

     Система кріплення труб за допомогою гарпун-скоб
     Теплоізоляційний шар у формі рулону або мата гарантує дотримання допустимих норм тепло-, кроко- та звукоізоляційних властивостей. Мати для монтажу за допомогою гарпун-cкоб виготовляються із спіненого полістиролу. Мати під гарпун-скоби REHAU придатні для малих приміщень із великою кількістю кутів і виступів, завдяки своїм малим розмірам. Монтажні мати REHAU покриті спеціальною водонепроникною плівкою з нанесеною на неї сіткою, що гарантує гнучкий і точний монтаж труб. Гарпун скоби REHAU в свою чергу забезпечують надійну фіксацію труб за рахунок спеціально сконструйованих кріпильних гарпунів.

     Система кріплення труб на матах з фіксаторами Varionova

     Переваги системи:

      • швидкість і багатоваріантність укладання під кутами від 15 до 180°;
      • придатність для монтажу з трьома різними діаметрами труб:
      • RAUTHERM S — 14 x 1,5 мм, RAUTITAN flex, pink — 16 x 2,2 мм,
      • RAUTHERM S — 17 x 2,0 мм;
      • придатна для виконання з рідкими стяжками;
      • екологічність завдяки 100% можливості вторинної переробки.

       Система дає змогу укладати труби з кроком, кратним 5 см із абсолютною гнучкістю, що дає можливість без проблем обходити колони, повітроводи й кабельні канали, виступи й еркери та викривлені стіни.
       Фальц по периметру мати сприяє швидкості й надійності з`єднання матів між собою та запобігає утворенню містків холоду та звукопровідності.


       Монтаж за технологією REHAU на фіксуючих шинах RAUFIX
       Rehau, Rehau купити Львів
       Переваги системи:

        • простота встановлення;
        • надійна фіксація труб;
        • точна фіксація шин;
        • монтаж без застосування спеціальних інструментів.

         Гарпун-дюбелі з нижньої сторони фіксувальних шин REHAU RAUFIX гарантують ідеальну точність фіксації на теплоізоляції. Фіксуючі шини REHAU надійно кріпляться до теплоізоляції за допомогою гарпун-скоб REHAU, а замкове з`єднання забезпечує надійну фіксацію шин одна з одною без використання інструмента. Спеціальні кліпси з верхньої сторони шини забезпечують надійну фіксацію труб, запобігаючи їх спливанню.


         Регулююча автоматика для систем нагріву/охолодження поверхонь REHAU

         Регулююча автоматика REHAU централізовано керує всіма компонентами системи опалення/охолодження, що забезпечує максимальний комфорт при мінімальному енергоспоживанні. Регулювання може здійснюватися залежно від розмірів і потреб об`єкта. В цілому REHAU представляє дві різні моделі, кожна з яких приваблює простим і логічним обслуговуванням. Варіанти компонування обох систем уможливлюють подальше доповнення системи розширювальними модулями. Для обох моделей передбачено послідовний спосіб налаштування, що максимально спрощує запуск і регулювання.
         По матеріалам сайту www.Труба.ua
          

         Додати коментар

         Шановні гості! Для того, щоб залишити своє запитання або прокоментувати статтю Вам потрібно заповнити форму.Після перевірки адміністратором вона буде опублікована.


         Захисний код
         Оновити

         Автор: Ivan Fedchenko